La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1221 Culés

konto usunięte

2

Levante to nie byle kto, gdzie Wy tam chcecie Firpo czy Todibo do rotacji :D Jezu Valverde to jakiś Nikodem Dyzma trenerki. Czasem mam wrażenie, że rzucając kością człowiek by podejmował lepsze decyzje od niego. Oczywiście i tak to wygramy z takim składem i za 2h część LR będzie w euforii. Tylko potem w lutym Pique, Lenglet i Alba będą słaniać się na nogach jak przyjdzie wyjazdówka w LM.

konto usunięte

0

@masq Pytam po co był sprowadzany Firpo skoro w takich meczach nie dostaje szansy a na LO gra nominalny PO?

0

@masq przecież Alba dziś odpoczywa ...

konto usunięte

1

@Hushovt Czekaj, czekaj. Albo nie zrozumiałeś początkowego sarkazmu, albo nie wiem o co Ci chodzi xD

@ShawnC - Nawet zepsuty zegarek 2 razy na dobę pokazuje dobrą godzine. Zobacz sobie lepiej jak często odpoczywa. Poza tym Alba gra ostatnio bardzo słabo tak po prostu.

konto usunięte

1

@masq Faktyczynie XD Valverde żle na mnie działa :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?