La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1588 Culés

1



To będzie Epickie!!!

Jaram się tak jak jak za dzieciaka w chwili gdy odpalałem pierwszy raz Każdego Wieśka, Gothica czy TES'a :) a niby to serial a nie gra... :)

0

@FC1899Barca
Meeh. Troche taki klimat jak w tej badziewnej Grze o Tron. Mam nadzieje, że się milo zaskocze

konto usunięte

5

@mientusek1407 "Badziewna Gra o Tron", haha dobre sobie.

0

@FC1899Barca a mi pare rzeczy nie pasuje. Ten serial moglby byc epicki, a mam takie mieszane odczucia szczególnie wzgledem Yen. Mysle, ze Henry rowniez nie za bardzo ma twarz takiego cynika. Bardziej tu wyglada mi na goscia z reklamy. Chociaz mam nadzieje, ze sie myle i bedzie zajebis**bo kocham wieska czy to ksiazki czy grę.

0

@LuisSalvano dla mnie osobiście to jeden z najbardziej o ile nie najbardziej OVERHYPED seriali jaów, które powstał. Naprawde nie rozumiem jego fenomenu. Może dlatego, że nie przepadam za jakimiś fikcyjnymi światami z magicznymi mocami itp.

konto usunięte

0

@mientusek1407 Ja też za takimi serialami nie przepadam, ale ten mnie bardzo wciągnął. Świetny klimat, bohaterowie, scenerie, sceny walk. Jedynym minusem jest może trochę za duża liczba intryg i postaci, przez co czasem nie pamięta się, o kogo chodzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?