La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 763 Culés

6

"Najbliższy Finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2020 roku, ale w odróżnieniu od poprzednich lat, miasteczka WOŚP nie znajdziemy na placu Defilad w Warszawie.
Jak poinformował Jerzy Owsiak na swoim Facebooku, 28. Finał WOŚP w Warszawie nie odbędzie się na placu Defilad. Tym razem wielkie miasteczko pojawi się w dwóch miejscach.
- Gramy na placu Bankowym, tam koncerty, tam scena, fantastyczny line-up, będziecie się bawili fantastycznie - tłumaczy Owsiak.
- A potem przychodzicie tutaj [plac Teatralny – przyp. red], gdzie będą stały namioty, tu będzie nasze studio, tu będziemy przez cały czas opowiadali, transmitowali, mówili co się u was dzieje – doprecyzował szef WOŚP – znowu będziemy wszyscy razem, będziemy optymistycznie celebrowali ten cudowny, piękny dzień."

Szkoda, że nie będzie już na placu Defilad, ale najważniejsze że cała inicjatywa wciąż jest kontynuowana.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?