- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1550 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1550 Culés
1
Z jednej strony fajnie że mamy Lidera po słabym starcie... ale z drugiej znów obawiam się że nie będzie już konkurenta w walce o mistrza w połowie sezonu a to nie jest nam na rękę
2
@Phatro Spokojnie, mamy dopiero punky przewagi i wychodzimy na prosta.
0
@Phatro jest na rękę. ogrywanie młodych.
2
@format1977 Ta? Jakoś przez ostatnie 2 lata tego nie widziałem, tak samo jak z wyciąganiem wniosków po 1 wysoko wygranym meczu
0
@Phatro nie no koncepcja valverde jest wąska kadra i branie ludzi z rezerwy gdzie z trenerem rezerw współracuje.W tym roku to świetnie funkcjonuje gdyby Rakitic byl sprzedany to i Puig by grał.Problem w tej chwili to granie presingiem przez Messiego a raczej jego brak jeśli on nie będzie podchodził do obrońców o graniu wysokim presingiem Guardioli nie będziecmowy i będziemy grać przed bramką.Ja dziś jak grał aperez był presing.Styl w tej chwili zależy od tego czy Valdek przekona Messiego.
0
@Borneo Tu nawet nie chodzi o koncepcję, to jest kwestia całokształtu, jak wygramy Ligę a Valdek postanowi że mu się jeszcze nie znudziło to będziemy mieli kolejny sezon płynący mlekiem i miodem, czekam już na te wybory bo gdyby nie Bartuś to tego cyrku by nie było
0
@Phatro przez ostatnie 2 lata też nie wpuściliśmy 16 latka na boisko i co ;)) twoje porównanie jest przynajmniej bez sensu.
0
@format1977 I co to zmienia? Jak został sam Griezmann to trzeba było improwizować, Perez i Fati wykorzystali swoje szanse i dlatego też zagrali później trochę więcej, gdyby nie mieli liczb to by nie grali, piłka nożna to nie tylko suche liczby, ja po prostu nie chcę Valverde w klubie na kolejny sezon, bez względu na to co zdobędziemy i mam do tego pełne prawo
Poza tym nie lubię słabych argumentów w stylu - zdominowaliśmy ligę przez ostatnie 2 lata, serio? A inni to nie mają tam nic do gadania? To nie jest LM że mierzysz się bezpośrednio z rywalami i to kto będzie "lepszy" w dwumeczu przechodzi dalej, jakoś Bayern, PSG czy Juve też wygrywają od lat swoje Ligi a też tam nastroje nie są jakieś kosmiczne i były robione zmiany na stanowisku trenera, a przecież my mamy lepszą ekipę niż ta cała 3