La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 890 Culés

1

Jestem już po drugim odcinku 4. sezonu Riverdale i muszę przyznać, że zapowiada się ciekawie. Czyżby w końcu The CW poszło po rozum do głowy i nie zrobią kolejnej równej pochyłej po 3. sezonie jak to miało miejsce z Flashem czy Arrowem? Oby.

1

@Grzesior667 Pamiętam jak byłem zafascynowany Arrowem a jak się dowiedziałem że będzie Flash to byłem w 7 niebie. Jednak już dawno odpuściłem i nie tykam niczego od CW.

1

@Grzesior667 Oby to szło w dobrą stronę, bo brakuje mi klimatu z 1 i 2 sezonu, wątku Serpents, ten 3 już mocno średnio czułem

konto usunięte

0

@Esteban_ pierwszy sezon 8/10, drugi 6/10, trzeci 4/10 xd

1

@Esteban_ Trzeci sezon pod koniec był ciekawy, ale ogólnie to ciągnęło się jak flaki z olejem. Największą wadą jest ilość odcinków. To jest głupota. Rozciąganie fabuły i wrzucanie niepotrzebnych wątków. Wystarczy zobaczyć jak odżył Lucyfer (wiem, że nie od The CW) jak dostał mniej odcinków, ale z większą jakością.
@Szreko Ostatni ciekawy sezon Arrowa to był z Prometeuszem i na tym skończyłem oglądać ten serial. A Flasha skończyłem po pojedynku z jego alter ego.

1

@kerouac Mi się drugi podobał tak jak pierwszy, fajnie się zakończył, król Serpents, myślałem, że ten wątek będzie ciągnięty, a porzucili to totalnie i jakaś sraczka wyszła
@Grzesior667 Grzesiu szacuneczek

0

@Grzesior667 Ten watek z Królem Gargulców to totalna beznadzieja, ale oglądałem, bo Veronica jest świetna :)

0

@Grzesior667 Przyznam, że pierwszy odcinek 4 sezonu naprawdę mnie wzruszył :(
Szkoda, że Luke Perry umarł :(

2

@norbi77 Świetny aktor, a przede wszystkim świetny człowiek (chociaż wiadomo jak jest z opiniami o danej personie po jej śmierci).
Moją lubą z serialu zdecydowanie jest Cheryl.

1

@Grzesior667 Ja to już nie pamiętam Arrowa skończyłem jak skończył siedzieć. Lubię klimaty więzienne więc mi pasowało:) Flash mnie bardzo zawiódł brakiem pomysłu na przeciwników. Sami speedsterzy i nic poza tym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?