La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 958 Culés

10

"Konfederacja skieruje do Sądu Najwyższego protest wyborczy, domagając się unieważnienia niedzielnych wyborów parlamentarnych. Według ugrupowania, TVP bezprawnie nie wykonała prawomocnego postanowienia sądu dot. opublikowania przed wyborami sondaży, w których Konfederacja przekroczyła próg wyborczy."

- W związku z tym, że zwłaszcza telewizja rządowa dopuściła się rozlicznych manipulacji, połamania prawa wyborczego, dopuściła się tak naprawdę największego zamachu na wolne, demokratyczne wybory, jakie były po roku 1989, dlatego w tej sprawie będziemy interweniować - zapowiedział podczas wtorkowej konferencji prasowej w Sejmie jeden z liderów Konfederacji, prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,117303,25310170,konfederacja-chce-uniewaznienia-wyborow-bedzie-wniosek-do-sadu.html

27

@NeroTFP wszyscy wiedzą, że wybory nie zostaną unieważnione, ale chodzi o rozgłos

27

@jakub6623 Wiadomo, że nikt nie unieważni wyborów. Z Konfederacją nie będzie nudno, to na pewno.

0

@jakub6623 Chodzi o przeprosiny o których TVP specjalnie "zapomniała".

10

@NeroTFP Może w końcu ktoś nie będzie się bał i będzie się patrzył na ich ręce.

1

@NeroTFP I jak tu traktować Konfederację powaznie jak wyskakują z takimi kwiatkami o unieważnienie wyborów...

1

@ArdoFCB wiem o co chodzi, w tym w pełni popieram Konfederacje, nie życzę sobie, żeby pieniądze z moich podatków szły na taki chłam

Komentarz usunięty

16

@NeroTFP > sąd unieważnia wybory
> konfederacja w powtórzonych wyborach uzyskuje 4.96% poparcia
> profit

0

@joloskyy Dzięki, ze wzajemnością. Zaczynam coraz bardziej nieżałować że na nich nie zagłosowałem (bo co do planów gospodarczych to mi do nich najbliżej) ale cała reszta to szkoda słów...

2

@Bobo25 no tak lepiej pozwolić na manipulację Pisu jakby nic się nie stało xD

0

@Explode Pewnie że nie ale wnioskować do sądu o unieważnienie wyborów???
Toż to absurd, jak to przeczytałem to parsknąłem śmiechem, nawet biorąc pod uwagę aspekt że zrobili to specjalnie by znów było o nich głośno.

4

@Bobo25 tu nie chodzi o unieważnienie wyborów tylko wbijanie szpilek dla PISu i zmniejszanie im poparcia do następnych wyborów

1

@Explode Nastepne wybory parlamentarne za 4 lata, nikt wtedy nie będzie pamiętał o jakimś absurdalnym wniosku, który się zakończy pewnie jakimś umorzeniem.
Mimo wszystko dla mnie to takie pieniactwo dla pieniactwa, będziemy krzyczeć żeby o nas było głośno, mnie takie coś akurat odrzuca i coraz bardziej zniechęca do takiego ugrupowania.

1

@Bobo25 w Polsce akurat rozgłos w mediach ma znaczenie, myślisz że czemu się dostała taka Jachira? bo było o niej głośno w mediach

0

@Explode "wbijanie szpilek dla PISu"- wyczuwam, że chyba kolega z Podlasia :D

« Powrót do wszystkich komentarzy