La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1176 Culés

6

Masakryczne są te urzędy, tyle godzin czekania...

15

@Hanok ale jak to, przecież nasze Państwo funkcjonuje jak dobrze naoliwiona maszyna?!

9

@Hanok
Wincyj urzędów i papierkowej roboty, wincyj! :) do tego dąży PiS poszerzając prawa podatkowe, nowe ustawy i całą biurokracje tak zeby żaden szary Kowalski nie mógł się w tym wszystkim połapać. Ludzie nie chodzą na wybory płaczą tu na forum że ich głos nic nie zmieni i w dupie mają politykę, a później płacz jak coś nas spotyka nawet w szarym zwyklym dniu.

6

@Lamora Osoby, które tam pracują to się zgodzę, naoliwione kawą zimne maszyny nie ludzie.

3

@Toretto największe zło jakie obecnie można popełnić to ignorowanie tego co pis robi z nami jak i z naszym krajem. Szkoda, że kamuflaż pod postacią 500+ i innych zasiłków tak dobrze działa.

0

@Hanok
Ludzie żyją chwilą i są po prostu zbyt głupi, żeby pomyśleć skąd to się bierze i jakie niesie ze sobą konsekwencje. Ktoś teraz ma 3 dzieci szarpie z tego 1500zl miesięcznie, więc nie chce żeby mu to zabrano. On woli somsiadowi zabrać 3000 oddać 1500 państwu i samemu przytulić 1500 nie licząc się z konsekwencjami, że ta jego trójka bombelkow będzie miała w przyszłości jednym słowem przesrane.

1

@Hanok I cyk 45% poparcia :D

0

@MesQueUnClub_87 ludzie też nie pomagają, hurtowe narzekania, co drugi zrzęda. Wiesz jak jest.

0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?