La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 533 Culés

11

Tak sobie dzisiaj myślę o tej sytuacji z Dembele i Lahozem i doszedłem do następującego wniosku:
Lahoz przyzwyczajony jest do krytyki ze strony piłkarzy, ponieważ sędzią wybitnym nie jest. Gdyby Dembele powiedział, że odbywa stosunek seksualny z matką arbitra, ten by co najwyżej odparł: "Ok. Nie ty jeden." Ale że usłyszał, że jest bardzo zły, i to jeszcze od Dembele, to pomyślał "o nie kolego, tak się bawić nie będziemy", po czym wyrzucił go z boiska.
Tak było, nie zmyślam.

1

0

@ToshyFCB tak.

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@VamosRakieta Wystarczyło powiedzieć to, co mówi zazwyczaj Messi - " Ty sk*******u"

0

@VamosRakieta A ja myślę, że kto starszy wyga ten może trochę więcej, a że Dembele młody pimpek to trzeba przytemperować na starcie, pokazał mu miejsce w szeregu.

2

@MesQueUnClub_87 nie no, ten wpis jest tylko humorystyczny (przynajmniej ma taki być ;)).
Dembele niepotrzebnie w ogóle się odzywał, tym bardziej, że Klasyk już niebawem. Ale jednak stwierdzenie "jesteś bardzo zły" chyba nie kwalifikowało się na czerwoną kartkę ;).

3

@VamosRakieta Wiem, że pod humor napisałeś, ale już abstrahując od tego to gość zachował się jak buc bo normalny sędzia, który się nadaje to tego zawodu, (czyli potrafi zachować jakiś margines, gdy prowadzi zawody sportowe, gdzie buzują emocje) to by powiedział mu co najwyżej "uważaj na słowa" i pobiegł dalej.

3

@MesQueUnClub_87 no to nawet nie ma wątpliwości. Lahoz musiał zrobić show wokół siebie i mu to wyszlo.
Może uda się odwołać od tych kartek.

3

@MesQueUnClub_87 Ale po co jak można zdobyć rozgłos ekspresową czerwoną kartką? Lahoz jest pewnie uzależniony od krytyki :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?