La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 938 Culés

0

Jak nie jesteście zdeterminowani, i nie wiecie na kogo głosować to po prostu na wybory nie idźcie. Macie to w dupie, i głosujecie przeciwko jednej partii czy drugiej, to nie ma sensu.

2

@sewciu50 dlatego ja nie chodzę na wybory jak mam wybierać między KO PO albo PiS to wole iść na basen albo cardio, a prosze nie pisać, że istnieje Konfederacja albo PSL czy SLD bo to są przystawki które te partie 2 pierwsze wchłoną po wyborach no może oprócz konfederacji ale tego nie będę pisał czemu bo mądry człowiek będzie wiedział

2

@sewciu50 Tylko jak juz ludzie nie chodza na wybory, to niech potem nie narzekaja jak to jest zle ;) Znam wiele takich osob, ktore nie ida, a potem sie madruja. Nie glosowales? To sie nie odzywaj - prosta zasada ;)

2

@sewciu50 Kolego, to najgłupsza postawa jaką można przyjąć. Jeśli już nie ma na kogo głosować, to idziesz do lokalu i oddajesz pustą kartę. Postawa mam to w d... nie idę głosować - to porażka.

1

@Gorostiaga Najgłupszą postawą jest głosowanie na byle kogo

0

@sewciu50 Nie, najgłupsza postawa to nie iść na wybory. Wydaje ci się, że nie masz na kogo głosować to nie głosujesz ale tak się składa, że w wyborach nie można nie głosować. Nawet jeżeli nie pójdziesz do urny i to i tak oddajesz nieświadomy głos na partię, która wygrywa. Nie podoba ci się co robi PiS a nie byłeś na wyborach, no to właśnie oddałeś głos na PiS.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 lefreux 96 pkt
2 maciek2164 96 pkt
3 norbi77 89 pkt
4 KingLeonidas 88 pkt
5 maryjan240282 87 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?