O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 208
  • Polecenia 652

Komentarze

1

Naprzemienne transmisje z LaLiga w obecnym sezonie. Do 18. kolejki, czyli meczu z Sevillą, Eleven pokaże 6 spotkań Barcy. Canal+ natomiast 12 spotkań. Nie pamiętam sezonu, w którym ten podział byłby tak nieproporcjonalny. Ostatnio transmisja była na nSport, którego nie ma w pakiecie Canal w Playerze. Prawa do pokazywania LaLiga przez Eleven i Canal+ obowiązują do sezonu 2025/2026.

3

@wojopancer Najlepszy mecz Messiego, który widziałem. Kwiecień 2017 r. Real-Barca 2:3. Messi genialny! Gladiator, gra z podbitym okiem, krew z wargi się leje, a on strzela gola na wagę zwycięstwa w ostatniej minucie meczu! Co za partizado! Jest cały do obejrzenia na YouTube.

6

@FC1899Barca Na testy są kierowane osoby z objawami lub po kontakcie z osobami z potwierdzoną obecnością covid. Zacznijmy używać rozumu, a nie ulegać demagogii. Epidemia to nie bajka.

2

Atletico Madryt w ostatnich 10 spotkaniach (we wszystkich rozgrywkach):
3 zwycięstwa,
3 porażki,
4 remisy,
bilans bramek: 10 strzelonych - 11 straconych.

9

Po pierwsze:Po drugie: limit wiernych w kościołach nie zmienił się od 7 listopadach. Nie było luzowania obostrzeń w miejscach kultu. Zmiana trendu nastąpiła po luzowaniu ograniczeń wprowadzonych po feriach - czyli po m.in. po otwarciu stoków, galerii handlowych, powrocie do nauczania w klasach I-III. Przyczyną wzrostu zakażeń było zwiększenie kontaktów społecznych plus mutacja brytyjska koronawirusa. Czepianie się Kościoła w tym konkretnym przypadku, to zwyczajna eklezjofobia.


Zobacz wszystkie

99

Yerry Mina przytoczył też trenerowi Valverde wyniki ankiety zamieszczonej na fcbarca.com, w której zdecydowana większość użytkowników opowiedziała się za częstszymi występami Kolumbijczyka w składzie Barcy. - Trenerze, nawet na fcbarca chcą, żebym grał! - Nie wiem, nie wiem. Sam już nie wiem - miał odpowiedzieć Ernesto.

44

Masche to jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy Barcy. Zadziwiające jak dobrze wpasował się w role stopera, bo przecież jest to defensywny pomocnik. Niezastąpiony na tej pozycji w Argentynie. Moim zdaniem najlepszy piłkarz tej reprezentacji podczas ostatnich MŚ.

38

Wspaniały piłkarz. Jeden z najlepszych transferów ostatnich 10 lat.

30

W kontekście problemów ze środkowym napastnikiem, może warto odnotować, że Antoni strzelił wczoraj te dwie bramki z pozycji klasycznej "9".

25

Nic straconego. Hiszpania zostaje Mistrzem Świata, Andres jest liderem drużyny i Złota Piłka dla niego.