O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 190
  • Polecenia 598

Komentarze

0

@Janiama Dla mnie to polityk, który dobrze wdrożył fundusze unijne w Polsce i zbudował Orliki. Jednocześnie prowadził fatalną politykę zagraniczną, umniejszając rolę Polski na arenie międzynarodowej, a gdy zachłysnął się sukcesem i przegrał wybory, to zwyczajnie czmychnął do Brukseli. Czy zasługuje, żeby nazywać go Panem Politykiem? Nie dla mnie.

1

@Bykunn Rozumiem, że jeśli nie są gotowi do wychowania dziecka to po prostu zdecydują się na aborcję, czyli de facto nie pozwolą się temu dziecku urodzić. Czyli to dziecko, a nie oni(!) poniesie konsekwencje ich działania. Oczywiście jeśli słowo "dziecko" zastąpimy słowem "płód", to ciężar gatunkowy będzie lżejszy. Ale proszę sobie odpowiedzieć na pytanie czy z płodu, zamiast dziecka, urodziło się kiedyś zwierzę? albo może roślinka? Słowo "płód" do tylko nomenklatura medyczna. Płód to człowiek. Chłopiec lub dziewczynka. Ale zawsze człowiek.

0

Ansu Fati zajął 2. miejsce w plebiscycie NxGn 2020 na 50 najlepiej zapowiadających się piłkarzy młodego pokolenia. Wygrał Rodrygo z Realu, a trzeci był Mason Greenwood z Man U. Na 18. miejscu znalazł się Pedri, a na 39. Konrad de la Fuente.

0

@zadafcb Kto w takim razie zastąpi Brady'ego w NEP?

10

Gratulacje. Bardzo ciekawy tekst. O wielu poruszonych tematach nie wiedziałem.

Zobacz wszystkie

99

Yerry Mina przytoczył też trenerowi Valverde wyniki ankiety zamieszczonej na fcbarca.com, w której zdecydowana większość użytkowników opowiedziała się za częstszymi występami Kolumbijczyka w składzie Barcy. - Trenerze, nawet na fcbarca chcą, żebym grał! - Nie wiem, nie wiem. Sam już nie wiem - miał odpowiedzieć Ernesto.

44

Masche to jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy Barcy. Zadziwiające jak dobrze wpasował się w role stopera, bo przecież jest to defensywny pomocnik. Niezastąpiony na tej pozycji w Argentynie. Moim zdaniem najlepszy piłkarz tej reprezentacji podczas ostatnich MŚ.

38

Wspaniały piłkarz. Jeden z najlepszych transferów ostatnich 10 lat.

30

W kontekście problemów ze środkowym napastnikiem, może warto odnotować, że Antoni strzelił wczoraj te dwie bramki z pozycji klasycznej "9".

25

Nic straconego. Hiszpania zostaje Mistrzem Świata, Andres jest liderem drużyny i Złota Piłka dla niego.