La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

konto usunięte

8

Pezet - Magenta... Uwielbiam ten kawałek, już chyba 10x z rzędu go słucham. Idealnie pasuje do nazwy albumu - Muzyka współczesna, bo nie jest to typowy hip-hopowy bit, ale wciąga niesamowicie :D

3

@TheNekro94 ja się strasznie nahypowałem na tą płytę ale jakoś mi się siada to co na razie słyszałem.

0

@TheNekro94 ta płyta to złoto

konto usunięte

2

@Jakchcesz Ta płyta to szajs za wyjątkiem 1 kawalka "dom"

konto usunięte

0

@Visca el Barca !! Spodziewałem się więcej kawałków szczerze mówiąc, tym bardziej, że 5 już były wcześniej znane - Intro, Obrazy Pollocka, Nie zobaczysz łez, Gorzka Woda i Piroman. Ale te 5 kawałków jest bardzo dobre, a do tego właśnie Magenta, Nauczysz się czekać, Dom i Outro.

0

@Socjopata polać mu

konto usunięte

0

@Socjopata Kwestia gustu ;)

konto usunięte

1

@TheNekro94 Nie żadna kwestia gustu, tego wypalenca nie da się słuchać. Lepiej żeby nie wypuszczal muzyki żadnej, to jego najgorszy projekt ze wszystkich, bity strasznie nietrafione nawet w dzisiejsze upośledzone trendy, nawijka gorsza niż sprzed dwóch dekad, naprawdę nie wiem komu to się podobać może, gdyby nie wyrobiona pozycja na scenie przez wszystkie lata i niecierpliwość ludzi na coś nowego od Pezeta nikt tego dwa razy by nie przesłuchał

0

@Socjopata czyli to jest kwestia gustu.. to że się Tobie nie podoba nie oznacza że płyta jest słaba, bity Auera są świetne i idealnie pasujące pod Pezeta, teksty są bardziej skierowane do osób po 25 roku życia i klimatycznie każdy utwór się od siebie różni, flow nie mam się do czego przyczepić, do tego dobrze poskładane rymy i technicznie też dobrze. Poza tym liczby mówią same za siebie, zobacz ile Piroman i Nie zobaczysz łez nakręciły wyświetleń (oczywiście te wydane wcześniej z teledyskami). Chyba że trollujesz, to dałem się nabrać :D

konto usunięte

0

@Socjopata Nagrał inną płytę niż do tej pory - zresztą sama nazwa na to wskazywała, że tak będzie. I tak - jest to kwestia gustu, bo jednym się podoba a innym nie - ot co. Przesadzasz z tym wypaleńcem - mimo, że na tej płycie zmienił trochę styl to nadal potrafi robić zajebiste kawałki w starym stylu. Muzyka ewoluuje i nawet stare wygi rapu chcą nagrywać coś innego niż zawsze.

konto usunięte

1

@Jakchcesz Uwielbiam bronienie poziomu jakości danej twórczości wyswietleniami xD

0

@Socjopata "To nie kwestia gustu, tego wypaleńca nie da się słuchać" a robi miliony wyświetleń, więc chyba się da :) Pozdrówki

konto usunięte

0

@TheNekro94 Żadnego stylu nie zmienił, to jest odgrzewany kotlet tyle, że tego się przegryźć nie da, poprzednie albumy są dziesiątki poziomów wyzej

konto usunięte

0

@Jakchcesz Osoby pokroju kamerzysty też robią xD Myślę, że w obecnej formie jedynie wyswietleniami może się bronić ta plyta

konto usunięte

1

@Socjopata Mówisz, że to odgrzewany kotlet, a jednocześnie, że poprzednie albumy są dziesiątki poziomów wyżej - coś się tutaj kupy nie trzyma...

1

@Socjopata To, że zatrzymałeś się w muzyce dekadę temu nie oznacza, że wszystko co wychodzi teraz jest shitem. Muzyka ewoluuje, zmienia się rytmika, czerpanie pomysłów z innych gatunków i tak jest w tym przypadku. Jest to płyta na ciężkich elektronicznych bitach i rozumiem, że nie każdego może to jarać, ale mówienie, że to ogrzewany kotlet jest infantylne. Jest to cholernie udany powrót.

0

@TheNekro94 bity spoko, lecz płyta mi nie podchodzi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?