- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1176 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Nie wiem jak to się stało, że po 4 latach wojny ruscy mają w Polsce w sondażach prawie 8%. To... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
gumaz
4
https://x.com/DudekPL4/status/2065364735575351595no zapraszam do rozmowy.
16 odpowiedzi
MirusAmisz
10
Nie wiem jak Wy ale ja od zawsze byłem wielkim fanem reprezentacji Korei, tak... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1176 Culés
0
Znowu strzał w twarz... gdzie De Jong z Arthurem ?
15
@SinMistico Niech zgadne, sezon temu narzekałeś na brak rotacji?
2
@SinMistico Tak Cię boli że piłkarz odpoczywa?
1
@SinMistico Wiesz co mnie boli? Że ludziom
0
@SinMistico no właśnie dobre rotacje, raz na kilka meczów siada de Jong, Arthur, Busi, Roberto i jest git, bo najlepsi mogą odpocząć, a Ci słabsi mają kiedy utrzymywać formę, w razie jakby mieli zastąpić gracza z podstawowej 11.
Tak to właśnie powinno wyglądać od początku, a nie jak rok temu, że do stycznia Rakitic z Busim katowani po 90 minut co mecz, w styczniu dostali ze trzy mecze wolnego i znowu orka, a później zdziwienie w Liverpoolu, że nikt nie biega.