- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1023 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
16
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
5
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1023 Culés
2
Sami napierd...e na galę FIFA a kiedy robię sondę na najlepszego prawoskrzydłowego w historii to na drugim miejscu jest Błaszczykowski. Może robicie to na złość, nie wiem ale 42 głosy otrzymał piłkarz znakomity bez dwóch zdań ale drugi w historii? Lekka przesada
9
@Janiama Prawdziwy "Orzeł Polski", a nie ten podrabiany Niemiec Lewandowski. Masz szczęście, że Messiego tam dałeś, bo inaczej byłby pierwszy.
9
@Janiama moim zdaniem też skandal że Kuba tylko drugi. Pierwsze miejsce bezapelacyjnie. Ciekawe kiedy ludzie przejrzą na oczy...
1
@Janiama różnica jest taka, że ten plebiscyt nie jest do końca poważny, ludzie podchodzą z dystansem :)
0
@Janiama Racja ale tak ogólnie zawsze Kuba był niedoceniany jako piłkarz a po kontuzjach i wypozyczeniach tylko dolował :/
0
@Janiama sam napier.... na tych co napier... więc czym się od nich różnisz? :>
0
@8Iniestazo8 To tylko świadczy o ludziach bez względu o jakim głosowaniu chodzi
3
@Janiama Z całym szacunkiem do Kuby ale on na tej liście w ogóle nie powinien się znaleźć
0
@Janiama Polak rodak nie na 1,proponuje referendum.
0
@tombard Napie.. na tych co napier.. że ktoś głosuje bez sensu. Czyli się różnie bo głosowałem na Messiego a oni na Kubę.
3
@Janiama wyluzuj wuja
0
@Janiama Na mistrzostwach Europy grał dobrze i bramki strzelał. Wiele osób nigdy nie oglądało legend piłki nożnej np. Pele, Maradony to głosują na tego kogo widzieli.
1
@Janiama bardzo szanuję za inicjatywę, chęci i czas poświęcony na zabawę ale szczerze jak zobaczyłem że ludzie wybrali Pique na stoperze to aż odechciało mi się dalej głosować. :(
2
@Janiama stary a gupi a raczej naiwny. Chopie. Wrzucasz ankietę tutaj i liczysz na poważne podejście? :D
0
@tombard Przecież to są żarty a wy łapiecie wszystko jak pelikany. Luzu więcej chłopcy
0
@8Iniestazo8 Dlatego czekałem na galę FIFA by pokazać jacy są tutaj hipokryci. Jak to możliwe że w głosowaniu na najlepszego prawoskrzydłowego 110 głosów jest przeciwko Messiemu? Czyli wielu tutaj tak naprawdę to sabotażyści którzy tylko psują atmosferę na tej stronie