La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1023 Culés

konto usunięte

2

Sami napierd...e na galę FIFA a kiedy robię sondę na najlepszego prawoskrzydłowego w historii to na drugim miejscu jest Błaszczykowski. Może robicie to na złość, nie wiem ale 42 głosy otrzymał piłkarz znakomity bez dwóch zdań ale drugi w historii? Lekka przesada

9

@Janiama Prawdziwy "Orzeł Polski", a nie ten podrabiany Niemiec Lewandowski. Masz szczęście, że Messiego tam dałeś, bo inaczej byłby pierwszy.

konto usunięte

9

@Janiama moim zdaniem też skandal że Kuba tylko drugi. Pierwsze miejsce bezapelacyjnie. Ciekawe kiedy ludzie przejrzą na oczy...

konto usunięte

1

@Janiama różnica jest taka, że ten plebiscyt nie jest do końca poważny, ludzie podchodzą z dystansem :)

0

@Janiama Racja ale tak ogólnie zawsze Kuba był niedoceniany jako piłkarz a po kontuzjach i wypozyczeniach tylko dolował :/

konto usunięte

0

@Janiama sam napier.... na tych co napier... więc czym się od nich różnisz? :>

konto usunięte

0

@8Iniestazo8 To tylko świadczy o ludziach bez względu o jakim głosowaniu chodzi

3

@Janiama Z całym szacunkiem do Kuby ale on na tej liście w ogóle nie powinien się znaleźć

konto usunięte

0

@Janiama Polak rodak nie na 1,proponuje referendum.

konto usunięte

0

@tombard Napie.. na tych co napier.. że ktoś głosuje bez sensu. Czyli się różnie bo głosowałem na Messiego a oni na Kubę.

3

@Janiama wyluzuj wuja

konto usunięte

0

@Janiama Na mistrzostwach Europy grał dobrze i bramki strzelał. Wiele osób nigdy nie oglądało legend piłki nożnej np. Pele, Maradony to głosują na tego kogo widzieli.

konto usunięte

1

@Janiama bardzo szanuję za inicjatywę, chęci i czas poświęcony na zabawę ale szczerze jak zobaczyłem że ludzie wybrali Pique na stoperze to aż odechciało mi się dalej głosować. :(

konto usunięte

2

@Janiama stary a gupi a raczej naiwny. Chopie. Wrzucasz ankietę tutaj i liczysz na poważne podejście? :D

konto usunięte

0

@tombard Przecież to są żarty a wy łapiecie wszystko jak pelikany. Luzu więcej chłopcy

konto usunięte

0

@8Iniestazo8 Dlatego czekałem na galę FIFA by pokazać jacy są tutaj hipokryci. Jak to możliwe że w głosowaniu na najlepszego prawoskrzydłowego 110 głosów jest przeciwko Messiemu? Czyli wielu tutaj tak naprawdę to sabotażyści którzy tylko psują atmosferę na tej stronie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?