- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 687 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 687 Culés
0
Panie i panowie proszę wszystkich żeby nie hejtować Valverde bo on nie jest naszym głównym problemem. Tym największym jest Bartomeu, który nie wie o co chodzi w tak wielkim klubie jak Barcelona poza biznesami nie zna się wcale na piłce.
Wielu tutaj domaga się wręcz wyrzucenia trenera, ale weźcie sobie pod uwagę że mamy jasną filozofię że nie zwalniamy trenerów, a zwłaszcza w trakcie trwania sezonu. To oni sami odchodzą, ale na Boga nie podczas sezonu. Trener mógł odejść po Romie, Liverpoolu czy Valencii, ale zdecydował się pozostać i teraz w tym trudnym dla niego momencie należy go wspierać. Zapewniam was że to jak gramy nie jest jego winą, to wina mentalności trzonu tego zespołu, który wygrał już dosłownie wszystko.
Taki Pique, Alba, Suarez, Busquets nawet Ivan muszą być powoli odstawiani na boczny tor bo inaczej wiele się w naszej grze nie zmieni i co wyjazd będzie męczenie buły.
Z tej piątki tak naprawdę tylko Ivan jest odstawiany, a reszta pewny pierwszy skład.
Najlepiej jeszcze zimą należy dokonać transferów na środek obrony, środek ataku (chyba że Griezmann jest tam szykowany to potrzeba skrzydłowego)
Na lewą obronę przydał by się Grimaldo, a na prawą poczekamy na Emersona.
Jeśli de Jong ma być następca Busquetsa, to powinniśmy wprowadzić Riquiego do pierwszego zespołu.
Domyślną formacją powinno być 4-2-3-1 przy czym pozbywamy się Vidala i Rakitica.
Nie mam pojęcia co będzie się działo latem i co będzie z Neyem.
Często narzekamy ma grę zespołu pod wodzą Valverde, ale już z tą grą był problem od ostatniego sezonu Lucho, gdzie mieliśmy problem wyjść z własnej połowy przeciwko takim rywalom jakich mieliśmy ostatnio na wyjeździe.
Oby wszystko zaczęło się układać po powrocie Messiego. Pozdrawiam ;)
1
@Barca_Big_Moment
Problem w Barcelonie jest bardzo złożony, zarząd najprawdopodobniej ma największy w tym udział, jednak największym błędem Valverde było po prostu pozostanie na tym stanowisku. Z całym szacunkiem do Niego, ale gdyby mnie tak nie chcieli, to bym po prostu se poszedł, a nie siedział na siłę. A tutaj ogrom hejtu z każdej ze stron, a On w sumie sprawia wrażenie jakby było wszystko w porządku.