La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 671 Culés

7

Isssaaakkk!!! Kocur!!! 3:1 dla Sociedad! :)

10

@Kapitan hawk Izak - gracz csa, w wolnym czasie strzela bramki dla RSSS.

konto usunięte

1

@Kapitan hawk Jak ten Isak sobie radzi w tym sezonie? W rezerwach bardzo dobrze grał z piłką i szukał gry, ale lubiał coś odmoratować kilka razy w ciągu meczu. Coś się zmieniło?

1

@Khajio Na razie wchodzi głównie z ławki. Dzisiaj strzelił swoją pierwszą bramkę w La Liga. Potencjał chłopak ma. Szybkościowiec.

konto usunięte

2

@Kapitan hawk Isak bardzo dobrze prezentował się z piłką w Dortmundzie, ale to co on wyprawiał pod presją w ofensywie xD
Pamiętam jego ostatni sparnig w klubie. Miał sam na sam z bramkarzem rywala, który skrócił kąt i dobiegł do niego. Co on zrobił? Odwrócił się plecami, wycofał się 10 metrów i podał do ŚO. Mam nadzieje, że to koniec takich wylewów w jego wykonaniu.

1

@Khajio Ostatnie 10 minut meczu pokazało, że stare nawyki jeszcze pozostały :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?