- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1349 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1349 Culés
23
25 października 2019 ukaże się 1000. numer "Kaczora Donalda".
Tyle wspomnień. Teraz to miesięcznik, ale pamiętam, że w czasach mojego dzieciństwa był tygodnikiem i ukazywał się w każdą środę. Pierwszą rzeczą, którą robiłem przed szkołą, to wizyta w kiosku i dorwanie najnowszego numeru. Oprócz świetnych komiksów, zawsze jakiś ciekawy gadżet dołączony do gazety.
Chyba z ciekawości kupię ten 1000. numer, żeby sprawdzić, co przez te 20 kilka lat zmieniło się w czasopiśmie.
2
@NeroTFP Za młodych lat nie przepadałem za tym tygodnikiem ale Giganty czytałem nałogowo. Ale i tak najbardziej zapadł mi w pamięć oddzielny komiks. Nazywał się coś w stylu Życie i czasy Sknerusa McKwacza. Aż mi żal że zagubiła się ta książeczka w czasie ostatnich 20 lat. Z radością przekazałbym ją synowi jak tylko nauczy się czytać :)
0
@Azi O tak, Giganty były wyjątkowe. Jeżeli miało się komplet i ułożyło się obok siebie, to tworzyły ciekawy obrazek.
0
@NeroTFP Hah, ja z racji że mam jeszcze kilka dni wolnego, to właśnie niedawno przyniosłem ze strychu wyładowane po brzegi pudełko z tymi komiksami, co by je poukładać i trochę odświeżyć co po niektóre. Tyle razy się już to widziało, że właściwie po pierwszym obrazku danej historyjki od razu całą fabułę sobie przypominasz :D Lubię do tego wracać.
0
@NeroTFP Komplet gigantów tez miałem, ale z tych gadżetów dołączanych do komiksów KD to pamiętam tą poduszkę pierdzącą co się podkładało komuś pod tyłek :D
0
@MesQueUnClub_87 i taka gumę, która dawała po palcach