La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1284 Culés

konto usunięte

0

Oglądaliście już "Piłsudskiego"? Czytam właśnie opinie i są dosyć mieszane. Zachwytów nie ma. Ale to, co mnie zaskoczyło... Podobno to właśnie Szyc ratuje ten film i swoją grą aktorską. Nie spodziewałem się tego i chyba większość osób jest zaskoczona, że Szyc sprostał zadaniu.

16

@NeroTFP Przecież Szyc to dobry aktor, według mnie oczywiście. Akurat ten aspekt dziwi? ^^

konto usunięte

0

@Danny Gaucho Racja, jest dobrym aktorem, ale do tej pory widziałem go zawsze jako cwaniaczka. Ale tak jak mówisz, jeżeli ktoś jest dobrym aktorem, to udźwignie każdą rolę.

3

@NeroTFP Szyc to świetny aktor nie ma co się dziwić

0

@NeroTFP Cwaniaczka? A kelner w "Testosteronie"?!:)

1

@NeroTFP Dokładnie. Wybitna rola w Kac-Wawa :)

konto usunięte

0

@escarabajo Nie widziałem Testosteronu, ale w Symetrii zagrał kapitalnie Albercika :D

0

@NeroTFP Obejrzyj ... będziesz się turlał ze śmiechu:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?