La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1019 Culés

konto usunięte

16

Zaczyna się okres kiedy człowiek wstając rano jest gorzej nie wyspany. Pochmurno, deszcz, wiatr ehh
Klimat niby fajny, ale w taka pogodę nic się nie chce

1

@DaPi
A ja właśnie mam tak z upałami. Wtedy kompletnie nic mi się nie chce, a upały mnie cholernie męczą. W taką pogodę jak dzisiaj dużo lepiej mi się pracuje. Jak dla mnie łatwiej jest sobie poradzić z chłodem niż z upałami.

konto usunięte

2

@DaPi A jeszcze miesiąc temu: ooo panie jakie upały, ja już wolę 10 stopni i deszcz... xDD
Polakowi nie dogodzisz ;P
@macio_944 A ja wolę upały, ale nie z powodu temparatury, ale z powodu słońca, które wpływa na nastrój oraz to, że jest długo widno na dworze ;P

konto usunięte

1

@macio_944 tez nienawidze upalow.
Zawsze lepiej -10 jak +30 ubrac sie mozna zawsze...spoconej,smierdzacej skory nie zdejmiesz.

0

@DaPi właśnie od dwóch dni jak jest taka psia pogoda to udaje mi się wstac po 8 :P wcześniej na 10 w robocie dopiero byłem

0

@DaPi Ty sie ciesz ze w islandii nie mieszkasz bo by Ci sie dopiero kur** nic nie chcialo...

konto usunięte

0

@DaPi Sztuką jest się odciąć od rzeczy na które się nie ma wpływu i pomimo ich występowania robić co trzeba :D ale i tak wolę jak jest gorącooo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?