La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1733 Culés

0

Nic się nie dzieje pod koszem. Marnie wyglądamy pod tablicą, nawet swoja, w pierwszej kwarcie.

konto usunięte

0

@escarabajo tak jest. Szkoda tych wielu strat i przedr wszystkim braku zbiorek, bo Rosjanie duzo nie trafiali, ale zbierali.
No i rzuty z dystansu trzeba dolozyc.

0

@NeroTFP Pierwsze kwarty w sumie mamy najgorsze, patrzę z optymizmem "w przyszłość" tego meczu:)

konto usunięte

0

@escarabajo a ja staram sie juz z wiekszym spokojem ogladac, bo teoretycznie nie musimy, ale mozemy. Chociaz na pewno to jest ogromna szansa na tych mistrzostwach. Zobaczymy, co czas przyniesie. :)
Troche nam narosly apetyty :D

0

@NeroTFP Narosły:) Pisałem o tym kilka dni temu. Nikt się nie spodziewał takich wyników tak koszykarzy jak i siatkarek:) I tak już szacunek dla nich wszystkich... ale skoro ten balon jest pompowany... to niech jeszcze nie pęka:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?