- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1661 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
31
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Karol145
0
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Comentateiro
5
Nie wiem jak to się ułoży w realu, ale w laboratorium, gdzie nie testuje się na mnie i żywym... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1661 Culés
5
Graficznie to najładniejsza gra na świecie?
2
@macio_944 czuję, że jeśli jakimś cudem byłbym w stanie to odpalić to mógłbym sobie szybko tosty zrobić na moim blaszaku :D
5
@macio_944 Nie wiem, ale w Detroit to czasami miałem wrażenie, że to jest film i żywi aktorzy.
0
@macio_944 ciekawe na ile to są obrazki z gry?
1
@czółkovsky
U mnie to samo... :)
@MesQueUnClub_87
Tak, Detroit też jest ślicznie zrobione. Generalnie "łatwiej" jest zrobić taką grafę w grach liniowych, zamkniętych aniżeli w grach RPG.
2
@macio_944 ja najbardziej lubie grafe komiksowa, rodem z Arkham City. Lubię czuć, że gram w grę, a nie ogladam film. Wiem, świr xd
1
@macio_944 No dokładnie, dlatego ogromny szacun dla Rockstar, że przy tak rozbudowanej i szczegółowej grze z otwartym światem jak RDR II, zachowali wysoki poziom graficzny.