La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

1

Ostatni raz wracając do wczorajszego meczu - karny dla Osasuny moim zdaniem prawidłowy, trochę pechowy, ale jednak, strasznie irytował mnie jednak sędzia, moim zdaniem dla nas chyba też przynajmniej jeden, o ile nie dwa karne, albo faul Ansu na zawodniku Osasuny, którego tak naprawdę nie było, niesprawiedliwie gwizdnięty.

0

@XBlairrX nie kwestionuje zasadności karnych - po fakcie nie ma to już znaczenia. Stało się i trzeba się z tym pogodzić.

Ale tak na spokojnie: trochę dziwi mnie że gwiżdże się taką rękę a ataku na plecy już nie. W pierwszym przypadku Pique chciał blokować piłkę, nawet w nią pierwszy trafić. A atak na Ansu to przecież zwykły atak na rywala bez próby odebrania piłki. Mogę tylko zakładać ale przypuszczam że sędzia odgwizdał by to jako faul po za polem karnym. Więc albo jesteśmy mega szczegółowo i dajemy karne przy każdej okazji (nie podoba mi się ta opcja) albo nie. Na szczęście nie jestem sędzią :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?