La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 630 Culés

konto usunięte

0

Skoro gala rozpoczyna się o 18, to pewnie nasi ludzie najpóźniej o 17 będą chcieli się tam zjawić. Oznacza to, że do ok. 16-tej powinniśmy poznać efekt końcowy tej jakże długiej sagi. Nie wierzę, że szejk znów powie: "Dobra, ogólnie to oferta spoko, ale dajcie nam jeszcze czasu na przemyślenia" :D

0

@LuisSalvano Wykona telefon do emira Kataru. On podejmie ostateczną decyzję

0

@LuisSalvano Ja tam jednak wierzę, że saga z Neymarem się zakończy i będzie spokój. Najlepiej żeby do końca okienka zostało, tak jak jest.

konto usunięte

0

@barcelonaLM Myślę, że gdyby ten cały Emir nie chciał nawet słyszeć o odejściu Neya, to by kazał dawno zamknąć temat. Uważam, że zgodził się na transfer, dał Leonardo jakąś kwotę, poniżej której ma nie schodzić i tyle (czy to w formie kasy, czy wymiany zawodników).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?