La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 650 Culés

14

Coraz częściej mam wrażenie że Ziemia bez ludzi byłaby cudownym miejscem, szkoda że przez chciwość i głupotę bo inaczej tego nazwać nie można, jest inaczej :/

0

@Phatro co bierzesz? :)

17

@zloty07 Nic nie bierze, mówi prawde, ziemia bez ludzi byłaby piękna.

0

@zloty07 Tlen i H2O uważaj bo dla ciebie niedługo zabraknie, chyba że masz bogatego tatusia ;)

0

@Phatro Patrząc na to ile lat ma ziemia to tylko kwestia czasu kiedy ludzi na niej nie będzie. Może 100 lat a może 1000 to naprawdę za chwilę

0

@Phatro „Kiedy Stwórca lepiąc Adama, zmęczony pracą, nad gliną przysnął, Belzebub ją gównem zaprawił. I przez to tyle plugastwa w człowieku"
(...) człowiek z człowieka mydło zrobił i swe oblicze obmył „
Big Bang Kondriatuka - film z cytatami na każda okazje .

0

@Phatro Ziemia jest cudownym miejscem. A sama ludzkość uczy się tylko na błędach. Więc musimy popełnić ich sporo aby zmądrzeć i je wyeliminować. Niestety to melodia przyszłości kto wie czy nie będzie za późno gdy już czegoś się z nich nauczymy.

1

@koziar Jasne, kto jak kto ale kibice Barcelony w ostatnim czasie wiedzą o tym najlepiej zwłaszcza w LM

0

@Janiama Byle nie za naszego życia

0

@Phatro Ziemia bez ludzi byłaby jak każda inna planeta.

1

@Pressinho No tak, bo na każdej innej planecie rosną drzewa i pływają ryby w wodzie

0

@patry295 Ale żaden z tych gatunków nie jest na tyle inteligentny co ludzie. Śmiem twierdzić, że gdyby nie rozwinęła się ludzkość, to i życie na Ziemi mogłoby nie istnieć. Nasza planeta byłaby jedną z wielu, taką na której mogło istnieć życie, ale w sumie to nie wiadomo, czyli coś jak Mars.

0

@Pressinho takich bredni w życiu nie słyszałem jakie ty wymyślasz. Życie na Ziemi istnieje od kilku miliardów lat. Istniało długo przed człowiekiem. W jaki sposób rozwinięta ludzkość spowodowała utrzymanie życia na planecie. Człowieku takich głupot dawno nie czytałem

0

@patry295 Choćby siejąc nowe rośliny, czy udomawiając zwierzęta. W czasie tych kilku miliardów lat, na Ziemi przeszło wiele kataklizmów. Nie możesz być pewnym, czy wszystko wyglądałoby tak samo. Jestem pewny, że na jakiejś z planet US istniało w czasie tych kilku miliardów lat życie, a przynajmniej jego zalążki, ale nie utrzymało się, z powodu braku grupy inteligentnej grupy.

Problem jest taki,że nie ma możliwości rozstrzygnąć kto z nas ma rację, gdyż nie pozwalają na to jeszcze osiągnięcia technologiczne. Może przyszłość przyniesie ciekawe rozwiązanie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy