- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1582 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1582 Culés
1
Praktycznie każdy mecz z udziałem Marciniaka zakończony jest jakąś kontrowersją, po której huczy w prasie.
EDIT: https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/europuchary/liga-mistrzow/szymon-marciniak-w-ogniu-krytyki-po-meczu-lask-linz-club-brugge/m9wj1wy
0
@NeroTFP A o jaki mecz teraz chodzi bo nie jestem w temacie ? Proszę, podpowiesz ? Dziękuję za poświęcony mi czas ;)
0
@NeroTFP Nie znam sprawy. Powiedz coś więcej.
0
@AdrianStoku https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/europuchary/liga-mistrzow/szymon-marciniak-w-ogniu-krytyki-po-meczu-lask-linz-club-brugge/m9wj1wy
0
@NeroTFP Grunt, że konsekwentnie ćwiczy ładne pozy przed lustrem z pokazywaniem kartek :V taki przereklamowany narcyzek
0
@NeroTFP Bo to po prostu jest słaby sędzia i tyle. W ekstraklasie tyle baboli popełnia, wiem co mówię, bo oglądam naszą ligę na bieżąco.
0
@Koors Dokładnie tak . ! W naszym kraju wystarczy się obracać wśród hmm popularnych osób czy też uznawanych za takich. Strasznie przehajpowany jest ten Pan , i właśnie krzywdę mu robią tacy panowie jak pan Pol jak pan Włodarczyk z PS jak pan Borek z panem Kołtoniem i oczywiście pan Szpakowski. Ci panowie mają bardzo duży wpływ na opinię w Polsce jeżeli chodzi o sport czy głównie piłkę nożną. Osobiście najbardziej mi ,, się podoba '' pan Kwiatkowski. Mam wrażenie, że jako jedyny sędzia obiektywnie i równo prowadzi spotkania, a przy tym nie gwiazdorzy .
0
@NeroTFP słaby sędzia.