La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1300 Culés

0

Mam nadzieję że Neymar wreszcie pokaże coś od siebie i postawi sprawę jasno włodarzom PSG albo dają mu odejść za sensowne pieniądze albo narobi im takiego chlewu jak nikt i jeszcze będą płacić mu duży hajs, tak naprawdę jeżeli Szejk straci to my zyskamy bo mało którego klubu tak nie lubię tylko niech nie lecą z jęzorem za wszelką cenę bo to będzie tragedia w naszym wykonaniu

0

@Phatro oby się chłop nie obudził dwa-trzy dni przed zakończeniem okienka

0

@Phatro xDD pali się grunt pod nogami? a ja mam nadzieje że psg go skarci, jak na niefrasobliwego najemnika przystało być skarconym. Oby jak najdalej od Barcelony z tym cyrkiem

0

@patrykzmc2000 Mi tam obojętne, jeżeli przyjdzie to nawet im później tym lepiej bo oni nie będą mieli czasu żeby sprowadzić nikogo za niego, jeżeli nie to pozostaje mieć nadzieję że aktualna kadra da radę, zwłaszcza liczę na Dembele i przebudzenie Coutinho

1

@snoopdegie No skarcą go a przy okazji strzelą sobie w stopę, obudź się w Barcelonie i tak jest już cyrk i tego nie da się powstrzymać, marny manewr z tymi 220 milionami, oni sami mają nóż na gardle i zawodnika który otwarcie mówi że nie chce tam grać, w wywiadach ciągle gada o remontadzie z 2017 i pobiera gigantyczne pieniądze a przy takich cyrkach jego wartość spada więc po kilku miesiącach na trybunach stracą mnóstwo pieniędzy których nie musieliby tracić i to nie jest jakiś tam Rabiot tylko największa gwiazda ekipy która napędza im też marketing, IMO on tam nie zostanie bo chyba aż tak głupi to tam nikt nie jest, jeśli nie pójdzie do Realu to będzie nasz czy to się komuś podoba czy nie

0

@Phatro w Barcelonie i tak jest już cyrk xD po tym przestałem czytać typie, to cyrk poglebiasz cyrkiem? nie utożsamiam się nawet z takimi jak ty bo ci chyba rozum bublem zalało

te wybryki neymara to dla psg drobne, większą porażką wizerunkową dzisiaj będzie oddanie go do klubu z którym mają na pieńku od samego początku wjazdu kataru do Paryża niż dojechanie go i zrobienie z niego pachołka na treningu, ale postawienie na swoim

0

@snoopdegie Przyszli do nas 2 goście, jeden robił sobie z nas jaja i filmiki rok temu a dziś jest tu witany jako zbawienie, mowa o Griezmannie a kolejny to Firpo który obrażał naszą legendę a dziś grają w jednej drużynie, gramy w strojach za których 20 lat temu ktoś kto by je zaakceptował wyleciałby z klubu na zbity pysk, mam wymieniać dalej? Jeśli to nie jest cyrk to żyj sobie dalej w swoim twardym i idealnym świecie.

Prawda jest taka że liczy się tylko poziom sportowy i biznes, nawet jeśli dla ciebie jest inaczej to guzik to obchodzi pana Bartomeu i innych, Neymar nazwał go żartem a ten mimo wszystko staje na głowie żeby go tu ściągnąć, przypadek?
PSG straci niezależnie od tego co zrobi, może stracić tylko wizerunkowo dla prawilniaków takich jak ty i finansowo płacąc hajs dla gościa który ma ich w nosie albo dać mu odejść i zrobić z siebie ponoć pośmiewisko za to wyrywając dobre siano plus pewnie piłkarzy i pozbywając się problemu z klubu, zresztą jak on tam zostanie to który piłkarz w przyszłości będzie chciał przyjść do klubu z którego wie że nie ucieknie nawet jeśli jest to największa gwiazda? Chyba nikt takim kretynem nie jest żeby się pchać do takiej złotej klatki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?