La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1714 Culés

0

Dobra. Bo za Chiny ludowe tego nie znajdę w necie.
1. Al szuka do czego jest przycisk w ścianie.
2. Ali Jefferson składają stolik.

Pamięta ktoś, które to odcinki Świata według Bundych? To moje 2 ulubione, ale nie ma opcji, bym doszukał się tego... W necie znaleźć nie mogłem ;)

konto usunięte

0

@michal26 https://www.youtube.com/watch?v=I6vcQHlpwVA Season 9, Episode # 22 chyba przycisk

0

@michal26 https://www.imdb.com/title/tt0642287/ z tego co znalazłem, to o stoliku jest chyba ten. Pierwszy to "User friendy". Nie było trudne :D

1

Nie pamiętam ale masz + kocham ten serial a te odcinki bardzo miło wspominam

0

@michal26 Co do drugiego, to moze chodzilo o Al and Jefferson try to assemble the Handyman's Workbench 5000. - jest video w necie.
A napisz cos jeszcze o tej scianie.

1

@Colon Koledzy @PatrychoO oraz @format1977 trafnie podali.

Dzięki wszystkim za pomoc.
Mam co robić teraz :D 40 minut ubawu po pachy :D

@Colon ten drugi podany przeze mnie, to zdecydowanie mój ulubiony. Jak pierwszy raz oglądałem, to dławiłem się ze śmiechu. Al znajduje przycisk i nikt nie wie od czego on jest. Postanawia sprawdzić od czego jest. No i to jest w tym najpiękniejsze :D

0

@michal26 moj ulubiony odc to jak Al uslyszal piosenke w radiu, ale tytulu nie pamietal i wszystkich zameczal :D

1

@bolo93 mm mm hymm
Go with him xD

0

@michal26 taktyczny taktyk i do obejrzenia:)

1

@michal26 kurde nigdy jakoś tego nie oglądałem ale widziałem jakąś kompilację jak Al ciśnie wszystkich dookoła;d muszę obejrzeć całość.

1

@qbsonFCBarca Polecam. Mega serial

0

@michal26 taktyczny

« Powrót do wszystkich komentarzy