La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1016 Culés

333

Toni Freixa (były członek zarządu Barcelony) odpowiada na słowa Ronaldo: "Różnica w stosunku do Messiego polega na tym, że słyszałem, jak porównywałeś go ze sobą tysiąc razy, a on z tobą nie."

3

@BarcaInfo główną różnicą ich jest wzrost, jedyna rzecz w której jest "lepszy"

6

@BarcaInfo zaorał konkretnie ;)

19

@BarcaInfo
Ronaldu musi się w jakiś sposób dowartościować.
Jedno jest pewne, mistrz w taki sposób się nie wypowiada, mistrz ma pokorę i nie musi się z nikim porównywać i na pewno nie mówi głośno i publicznie, że jest lepszy od kogoś, to tylko pokazuje słabość. Mistrz nie musi mówić, że jest najlepszy bo wszyscy o tym wiedzą i nie wymaga to dodatkowe komentarza, Messi nim jest i był od lat.

4

@BarcaInfo "Na świecie jest wielu świetnych piłkarzy. Neymar, Kylian Mbappe, Luis Suarez, Eden Hazard, każdy z nich może być najlepszy. Nie umieściłem na tej liście Cristiano Ronaldo, bo moim zdaniem jest na tym samym poziomie, co ja – przyznał Argentyńczyk "

0

@MokrySum Argentyńczyk został poproszony o wskazanie zawodników, którzy obecnie nie mają sobie równych w świecie piłki nożnej. Piłkarz przystał na prośbę dziennikarza z jednym zastrzeżeniem.

Czyli co? Miał nie odpowiadać na pytanie?


« Powrót do wszystkich komentarzy