La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1672 Culés

63

- Leo Messi przekazał 5M dolarów na rzecz UNICEF. [fcbw]

- Mbappe: "Nie zamierzam kłamać w temacie Neymara. Trzeba czekać na to co się wydarzy. Bez niego ta drużyna nie byłaby taka sama." [COPE]

- Prezydent Bartomeu sam prowadzi negocjacje w sprawie podpisania umowy z Neymarem. Spotkanie z Al Khelaifi odbędzie się w tym tygodniu, na posiedzeniu ECA. [Francesc Aguilar]

- Tuchel: "Rozumiem masowe protesty przeciwko Neymarowi, ale nadal jest naszym graczem i muszę go chronić. Nie wszystkim podobała się wypowiedź Neymara, ale musiał znaleźć odpowiednie słowa, żeby wyrazić to co czuł. Nie słyszałem na boisku wyziwsk, ale po meczu widziałem filmik." [fcbw]

1

@BarcaInfo a o co chodzi z Neymarem?

0

@koksik2700 w skrócie kibicie nie miło go przywitali transparentami i ogólnie nie pałali sympatią ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?