La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2913 Culés

41

Sławomir Świerzyński z zespołu Bayer Full i prawdziwa historia piosenki „Majteczki w kropeczki” xDDD zgaszony jak pet na dworcu :D

https://pbs.twimg.com/media/EBWsqjyW4AI6keS?format=jpg&name=900x900

0

@IronSanHybrid zly dotyk boli przez cale zycie... Sam byl molestowany to i molestowac musial ....

Komentarz usunięty

0

@Ratamahatta Mówią, że w życiu trzeba wszystkiego spróbować, żeby się o danej rzeczy wypowiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@IronSanHybrid Żeby go czasem Świerzyński nie zgasił pozwem o naruszenie dóbr osobistych. Za sugerowanie, że nawiązał relację seksualną z małoletnią którą miał pod opieką. Relację mógł nawiązać później gdy już pod jego opieką nie była.

0

@GoLem Nic mu nie zrobi.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@mindbender84 Złość piękności szkodzi koleżko :D Kultury jednak nie można się nauczyć jeśli nie wyniosło się jej z domu.

« Powrót do wszystkich komentarzy