La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1267 Culés

konto usunięte

7

https://streamable.com/kgnbv
aż sie smutno robi jak na to patrze. Kompilacja jak De Jong zagrywa piłke i wychodzi na czystą pozycje żeby z klepki zagrać i przesunąć gre do przodu a osoba otrzymująca piłke go olewa i podaje do tyłu żeby było bezpiecznie. Takie coś to jest właśnie wpływ trenera który chce trzymać piłke tylko po to żeby trzymać piłke a nie przesuwać się do przodu, grać ładnie i strzelać bramki. Valverde zabił styl gry Barcelony a teraz czas na Arthura, Puiga i De Jonga. Zanim odejdzie to cała trójka będzie drewniakami jak Busquets i Rakitic

0

@gothcowboy123 Busi drewniany nigdy nie był. Wygląda jak nasycony, wypalony już lekko zawodnik. W dodatku jego warunki fizyczne, jak na jego pozycję zawsze były słabe. Ciężki przypadek Sergio Busquetsa

0

@gothcowboy123 aha. No tak. Bo pilkarz wolal podac do tylu, to wina trenera. Ciekawe zatem czemu De Jong gra do przodu, czy tez Wague, Alba, Roberto, czy tez inni? W koncu trener zabrania tego.

0

@gothcowboy123 Wiadomo. Za Guardioli wszystkie zagrania z klepki były uskuteczniane.

3

@gothcowboy123 Nie no co Ty?! Jak to mówią. Potrzeba nam podobno tego balansu. Ja to się dziwię, co ten trener tutaj nadal robi? Przecież on tu kompletnie nie pasuje, a dwa, że nie dziwne ze ludziom brak szacunku, kiedy kolejny sezon muszą oglądać toporną grę Barcelony. Najśmieszniejsze jest to, że dostał takie wzmocnienia i juz nie chodzi o to czy coś wygra, ale to powinna być już robota nowego trenera...

konto usunięte

0

@gothcowboy123 XDDD Kilka zaledwie zagrać z kilku meczów. No nieźle. Bo kiedyś to się grało. Wszystko z pierwszej piłki i do przodu. Nie było spowalniania gry WCALE.

konto usunięte

0

@krzychu1526 jest taka strona footballia.net polecam sobie obejrzeć mecze z ery rijkaarda a później pisać głupoty

konto usunięte

0

@Rewolucja123 no jasne że wina trenera który mówi że mają grać ostrożnie i powoli i wybierać bezpieczne rozwiązania i grać do tyłu do bramkarza zamiast próbować wyjść spod pressingu i starać się dostać pod bramke przeciwnika wykorzystując swoje umiejętności techniczne z których w teorii słynie barcelona

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?