La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

konto usunięte

0

a propos postu @NeroTFP
jaką kobietę uważacie za najwybitniejszą polską sportsmenkę? czy to może być właśnie Anita? czy jednak ktoś inny?

2

@Avada Kedavra Justyna Kowalczyk

0

@Avada Kedavra Pewnie będzie dużo, jak zacząłem kumać sport to była Renata Mauer, Była mOtylka J., można by wymienić kogoś z naszych złotek Niemczyka, Irena Szewińska lata temu. Nie wiem czy Anita to numero uno...

Edit właśnie! @BigShaq Jeszcze Justyna

konto usunięte

0

@Avada Kedavra Nie można zapominać o Irenie Szewińskiej. Nie miałem okazji jej oglądać, ale na pewno w gronie najlepszych sportsmenek w historii polskiego sportu się znajduje.

konto usunięte

0

@Avada Kedavra mi osobiście wydaje się że to jest jedna z największych kobiet (jeśli chodzi o tytuły) w historii polskiego sportu.
Szewińska jest jeszcze trochę ponad nią, ale Włodarczyk nie skończyła jeszcze kariery. Na tą chwilę nikt nie ma do niej podjazdu.

0

@Avada Kedavra Anita według mnie. Mówią że Irena Szewińska ale to nie moje czasy

konto usunięte

0

@Avada Kedavra Myślę, że Irena Szewińska, Justyna Kowalczyk i Anita Włodarczyk. Osiągnięcia mówią same za siebie. Tym bardziej, że to kobiety, które łapią się również do najlepszych zawodniczek w historii swoich dyscypliny. Na skalę światową to jednak sztos.

Warto też wspomnieć o Otylii Jędrzejczak czy Renacie Mauer-Różańskiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?