La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1462 Culés

konto usunięte

5

Siemka koledzy, i co do Juniora Firpo

Jak nie cierpię tego zarządu, tak zrobili kapitalny deal, naprawdę 18 mln za piłkarza lepszego uważam od Mendy'ego i bardziej kompletnego prócz pewnych aspektów defensywnych jest niesamowite, mamy świetnego lewego defensora który będzie wreszcie realną konkurencją dla Jordiego Alby i nie będzie półśrodkiem jak Digne, a, i cieszę się że zarząd nie zakupił właśnie półśrodka w postaci Phillipa Maxa, bo bym chyba już zwymiotował na wieść o kolejnym zmienniku który po roku bądź 2 by odszedł, i który zapewne jakości po lewej stronie by nie podniósł, a tak mamy prawdziwego lewego obrońcę, hiszpana, znającego trochę nasz styl, i mającego świetne walory, do tego zagra nie tylko jako lewy obrońca, co jest dużym plusem

A Deal z Coutinho jest przykry, po prostu przykry jeśli do tego dojdzie, bo robimy ewidentnie miejsce dla jegomościa z PSG po prostu

0

@Chwytliwy niżej masz że media dementują tę bzdurę

konto usunięte

0

@Messibestplayerintheworld napisałem jeśli do tego dojdzie

0

@Messibestplayerintheworld zdementowali Arsenal, ale innych opcji nie.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Dlaczego kolejny raz skoro nie masz pojecia o danym piłkarzu deprecjonujesz go i robisz z niego jakis pół srodek?
To jest już żałosne. poczytaj dokształc się o danym piłkarzu i mu nie umniejszaj.
Tylko twój piłkarz jest super? no tak ,bo o innych nie masz pojecia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?