- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1233 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1233 Culés
11
Słucham Jędraszewskiego. Takich starych klakierów od razu bym wywalał. Kompletnie nie pasujący do dzisiejszych realiów i robiący bardzo czarny PR całemu kościołowi w Polsce. Chyba Hołownia dobrze to określił. Ci którzy mają wspaniałe serce nie mają odwagi, a Ci którzy tej odwagi mają najwięcej, mają puste serca. Jako katolika mnie to obraża, że hierarcha kościoła z którym się utożsamiam wychodzi w budynku poświęconym Bogu i krzyczy o zarazie, bolszewi, marksistach. To jest język pogardy. Tu nie ma co bronić. A to kolejny taki wybryk ludzi, którzy powinni być nazywani pasterzami, ale po prostu ciężko im to miano przypisać. I będą się dziwić, że ludzie kościołowi nie ufają...
1
@krzychu1526 Jest kilku duchownych, którzy nie boją się i mówią mocnym językiem jak na księdza. Biskup Pieronek, ojciec Gużyński czy wcześniej ksiądz Boniecki. Dodatkowo arcybiskup Polak wydaje się całkowitym przeciwieństwem przywołanego przez Ciebie arcybiskupa Jędraszewskiego. Kościół musi zmienić nastawienie, bo potem zdziwienie, że ludzie odwracają się od Kościoła. Wielu ludzi oburza taki język, np. Ciebie. Jesteś osobą wierzącą, ale jednak język pogardy przez wysoko postawioną osobę w polskim Kościele mocno Cię dotyka i myślę, że wiele wierzących osób ma podobne zdanie do Ciebie.
0
@student97r Taka drobniutka sugestia - "Kościół" jako instytucja piszemy z wielkiej litery :)
1
@Witekk10 Tak, przepraszam. Już poprawiłem. :)
0
@krzychu1526 To jest prawda, oni odchęcają normalnych Polaków, katolików którzy tolerują homoseksualizm od chodzenia do kościoła. Najlepsze jest to że papież Franciszek co innego mówi, a co innego niby podlegli mu księża w Polsce.
0
@student97r Oni mają dysonans. Czy pozostać w skrajnym tradycjonalizmie czy się trochę otworzyć. Wiem, że lgbt nie idzie w parze z tym co mówi Pismo, ale to nie powód by takie hasła głosić.
0
@krzychu1526 Moim zdaniem co innego nie zgadzać się z czymś, a co innego głosić hasła, które jednak nie powinny padać z ust osób, które podobno mają głosić miłosierdzie do drugiego człowieka. Mam nadzieję, że niektórzy duchowni przestaną używać takiego języka. :)