- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1100 Culés
Gorące dyskusje
Faro
7
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
28 odpowiedzi
Luciano99
61
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
AssisMoreira
2
Powiedzcie czy naprawdę ten Alvarez kosztuje aż 150 ml.? Chyba nie. 70-80 ml , to jego cena. W... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1100 Culés
4
Ludzie nie mają wstydu. Wiedzą, że moja żona jest na pieprzonym 2 tyg. urlopie, a i tak dzwonią spytać o ew. zlecenie (ma własną firmę reklamową). Nawet dzisiaj 2-ka naszych znajomych, którzy o tym ewidentnie wiedzą, że jesteśmy oboje na urlopie. Co zabawne akurat te 2 osoby były ostatnio na urlopie i przy nas dzwonili do nich klienci to gdy się rozłączyli narzekali na nich, że ludzie wstydu nie mają. Jak ja nienawidzę takiej hipokryzji. Wstydziłbym się do kogoś tak zadzwonić gdy ktoś jest na urlopie. Dziwić się potem, że człowiek jest zgorzkniały i generalnie nie lubi ludzi.
2
@masq W Polsce ludzie mają duże braki w kulturze
11
@masq Oj cieżko wyłaczyc telefon, masz firme to masz wiecej obowiązków, jest wolnym człowiekiem może zmienić swoją forme zarobku.
0
@masq zwolnić ich!!!
0
@Kubox Mówię o ludziach, którzy robią to w pełni świadomie i wiedza po urlopie. Poza tym to znajomi też, więc mają prywatny nr.
0
@masq dlatego warto mieć oddzielną karte sim, jedna dla firmy druga dla znajomych i rodzin
0
@Kubox No właśnie dzisiaj np. dwie osoby to nasi bliscy znajomi dzwonili. 'Cześć. Wiem, że jesteś na urlopie, ale...' Ale to mogą za przeproszeniem w dupe się pocałować. 26 pieprzonych dni w roku i nie potrafią ludzie tego uszanować.
0
@masq Ty też agent reklamowy?
0
@robsesh Na szczęście nie.