- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1345 Culés
Gorące dyskusje
QQL5
1
No i część SAFE pójdzie na rzecz Ukrainy.Powie mi ktoś dlaczego mamy spłacać kredyt za... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
TR3YWAY
1
Kumpel lat 30, ogarnięty, dobrze wyglądający, a jego największym marzeniem jest związek z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Bombelek951
1
@juro14 jak tam twój drewniakowski? Mówiłeś, że będą się zabijać o gościa i jeszcze... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1345 Culés
5
Bayern vs Real 3:1 bilans -2
Barcelona vs Chelsea 1:2 bilans - 1
Wniosek Barca > Real
0
@IronSanHybrid Dlaczego piszesz pod różnymi nickami. Rano pisałeś pod innym, tu pod innym, na stronie Realu też pod tym.
0
@blaugrana_36 że co ?
2
@IronSanHybrid Ale jeszcze Chelsea jest mistrzem LE a Bayern tylko tarcza NRD i puchar RFN.
0
@IronSanHybrid To że na stronie Białych napisałeś rano pod tym nickiem post o sytuacji Bale'a, potem na tej stronie identyczny ale pod innym nickiem. Teraz nów ten nick ze strony Białych. Zdecyduj się komu kibicujesz.
0
@blaugrana_36 xDDDDDDD ktoś założył sobie konto o takim samym nicku jak mój na notatniku (z resztą nie tylko takim samym jak mój), a Ty wnosisz, że to ja :P
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7521704#comment-7521856
BTW multikonta są tu banowane kolego polecam regulamin poczytać. EDIT : mógłbyś mi podać nazwę konta z tej strony która pisała pod moją nazwą na notatniku ?