La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2377 Culés

4

0

@norbi77 Faktycznie dobrze ich dobrałeś :)

0

@matirix20 Dzięki :)

6

@norbi77 no dobrales raczej 2/10

1

@norbi77 Hemsworth pasuje jeszcze mniej niż Cavill, który chociaż jest fanem serii i zagra od serca, a nie wyłącznie za czek. Beckinsale na pewno z wyglądu byłaby lepsza niż obecna aktorka. Hopkins totalnie nie pasuje na jakiegokolwiek wiedźmina. Pantierre po pierwsze jest zdecydowanie za stara, a po drugie to taka typowa "amerykańska" uroda. Gdyby budżet nie był problemem to na Geralta bez dwóch zdań Mikkelsen. Nikt nie pasuje tak świetnie wyglądem i głosem, wystarczyłoby go nieco odmłodzić. Yen to Eva Green. Ciri jak dla mnie jest spoko. Vesemirem mógłby być na przykład Jeremy Irons.

0

@takisobiektos A co im brakuje?

1

@Misanthrope oj Eva Green to by była

0

@norbi77 kolega wyżej świetnie to wypunktował

0

@Misanthrope Oooooo...Jeremy Irons to tak, zgadzam się.
Cavill może zagra od serca, ale po prostu jego wygląd jest za...łagodny. Nie widać w nim...doświadczenia czy gniewu i nawet nie potrafi go okazać (np w Supermanie to było dogłębnie widać). Nie pasuje mi do tej roli zupełnie.

0

@norbi77 Mi też niezbyt pasuje, ale Hemsworth to praktycznie taki sam przystojny, przypakowany kloc, więc z dwojga złego wolę Cavilla. Jakieś tam emocje potrafi pokazać, chociażby jak podczas ostatniej walki z Zodem. Swoją drogą, oni obaj lepiej nadawaliby się na Cahira niż Geralta.

0

@norbi77 Moim zdaniem Cavill będzie kapitalnym Geraltem, walczył o tę rolę i jest ogromnym pasjonatem. Dość powiedzieć, że sam wykonuje wszystkie sceny z walką mieczem. Podobny poziom oddania miał Keanu Reeves w Matrixie - jak to wyszło wszyscy widzieli. Zdecydowanie wolę jego niż Thora. W ogóle brytyjscy aktorzy są solidną marką, biją amerykańskich na głowę, nie zawiedziemy się ich poziomem ;) Mi się osobiście trailer bardzo podobał, nie urywał tyłka, ale to też tyko teaser. Ostatnią sceną pokazali, że jednak będzie się więcej w tym serialu działo niż w pierwszym lepszym fantasy.

0

@norbi77 Hopkins machajacy mieczem? Jakoś tego nie widzę. W ostatnich produkcjach on tylko siedzi stoi i porusza się w spacerowym tempie.

0

@Misanthrope green jest okropna xd widzialbym taką Dushku

0

@Misanthrope uuu dobrze to rozkminiles. Te fanowskie plakaty z Mikkelsenem byly kapitalne. On juz sam w sobie jest troche wiedzminowaty. Natomiast Cavill wydaje mi sie z jednej strony zbyt amerykanski (to pewnie poklosie Supermana) a z drugiej strony paradoksalnie widze w nim Janosika Perepeczko. Nie pasuje mi na Geralta. Za szeroki zbyt kwadratowa twarz...nie wiem jak to wyrazic ale wydaje mi sie sztuczny. Zobaczymy jak zagra

1

@kerouac Eva Green? Okropna? I pomyśleć, że kiedyś Cię szanowałem :P Ale pomijając już wygłaszane przez Ciebie herezje, w przypadku Green byłbym przynajmniej spokojny o poziom aktorski.

0

@kerouac pijany albo niespełna rozumu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 chudy10 26 pkt
2 maryjan240282 24 pkt
3 kichson 22 pkt
4 Marjando 22 pkt
5 marius64 22 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co powinna zrobić Barcelona w związku z kontuzją Luisa Suareza?