La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2886 Culés

0

Hey @BarcaInfo
L’Equipe: Barcelona werbalnie zaoferowała za Neymara Philippe Coutinho, Ivana Rakiticia i 40 milionów euro, ale PSG odrzuciło tę propozycję.

Catalunya Radio: Barcelona zaoferowała PSG Coutinho i Umtitiego. Paryżanie zaakceptowali włączenie do operacji Brazylijczyka, ale nie są zainteresowani obrońcą, chcą za to więcej pieniędzy.

Komu wierzyć kto bardziej wiarygodny ? I czy to może być prawda że po zaoferowaniu Cou+ Rakieta+ 40 mln oni się nie zgodzili.
Bo jak oni odrzucili taką ofertę to chyba by oznaczało że Neymar nie dla nas w tym okienku :(

3

@zenoowity ale po co wierzyć plotkom? Nie lepiej poczekać na "oficjalki"?

0

@zenoowity Jestem w stanie uwierzyć w Cou+ Rakieta ale bez kasy, zarząd chyba nie jest tak głupi żeby taką ofertę wystosować jako pierwszą.

0

@kerouac Fajnie tylko niektórzy np ja lubią plotki dyskusję domysły i teorie w trakcie okienka. Jeżeli nie interesują cię takie zabawy to spokojnie czekaj na oficjalki ja lubię rozmawiać o takich właśnie "plotkach"

0

@cules100pro jako pierwsza była oferta wymiany Cou za Neymara bez kasy... "podobno"
Więc to już jest któraś z rzędu ustna propozycja z tego co rozumiem. A Cou + Rakieta + 40 mln to mniej więcej dobra cena za Neymara. Ale coś mi się wydaję że u PSG krucho z kasą i potrzebują gotówki za zawodników.
Jakoś nie słyszałem żeby w tym okienku szli po kogoś sensownego. Ciekawe czy są zadowoleni z tego co mają czy po prostu problem z kasą :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 chudy10 26 pkt
2 maryjan240282 24 pkt
3 kichson 22 pkt
4 Marjando 22 pkt
5 marius64 22 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co powinna zrobić Barcelona w związku z kontuzją Luisa Suareza?