La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 295 Culés

3

Nie no beke mam z tej ZP i jakieś kandydatury. Tam już rezerwacja jest na Pana Argentyńczyka z brodą

1

@mientusek1407 Jak nie wygra to będą jaja ale wtedy generalnie może tylko podziękować kolegom za koncert badziewia na Anfield....

2

@Coutinho007 Dlaczego ma dziękować kolegom? On też w tym blamażu uczestniczył. Każdy jest odpowiedzialny za to odpadnięcie, nawet Leo. Porównaj sobie jego zaangażowanie kiedy gra szła na CN, zapierdzielał jak młody źrebak. Na Anfield gdy było 3:0 i sporo czasu na strzelenie jednej bramki patrzył w murawę. Chował sie od rozegrania akcji gdzie zawsze pokazuje sie do piłki

2

@sebo939 ta i 3 setki kolegą dogral rzeczywiście się chowal jako jedyny coś próbował ugrać więc nie piernicz głupot

1

@sebo939 No jemu i Vidalowi zależało w przeciwieństwie do reszty... Z kim on mial to pociągnąć z Luisem 1 gol w CL nała edycję Suarezem czy Phillipem udaje, że Gram Coutinho? Do tego Alba 12 zawodnik The Reds.

0

@Skila_nie_kupisz W pierwszej połowie tak, w drugiej zniknął po dwóch bramkach Wijnalduma więc czytaj może dokładniej zamiast sam pisać głupoty

@Coutinho007 Był z Vidalem najlepszy na boisku jednak patrząc na to jak grąła reszta to niewiele musiał zrobić.

1

@sebo939 Nie ma się co dziwić Ale sam nie zrobi niczego bez wsparcia. A jak widać jego koledzy dokptowani do niego do ataku woleli udawać, że grają o błędach Alby czy Rakiety czy dekoncentracji Pique nie wspomnę.

0

@Coutinho007 Za ten występ największy wkurw mam do Alby bo on sie wtedy skompromitował i dla mnie przekreślił cały dobry sezon, tym jednym meczem. Pique zresztą dał ciała przy 1 jak i 3 bramce, Rakitic i Busquets również udowodnili że ich czas w tym klubie sie skończył, że nie dadzą już nic więcej niż to co teraz. Ale Leo też w tym meczu był, jemu też zadrżała noga, w pierwszej połowie miał sytuacje gdzie mógł uderzać z prawej nogi to zamiast tego chciał jeszcze sobie przedryblować i stracił. Tam na szczęście był spalony bo inaczej media by go zrównały z ziemią

1

@sebo939 A porównaj sobie jego z tego meczu z Suarezem i Coutinho

0

@Coutinho007 Suarez jest memem w LM a Cou miał bardzo słaby sezon. Ale jestem po prostu zdziwiony tym jak Leo gra na Camp Nou a jak na wyjeździe, bo na CN wracał sie do obrony, zapieprzał ładnie ale kiedy na Anfield było 3:0 i mnóstwo czasu na strzelenie JEDNEJ cholernej bramki to go nie było. Po prostu zastanawiałem sie gdzie on jest, czy zszedł czy wymusił zmianę. Do momentu gdy było 1:0 dla Live to Messi sie starał, ale po szybkich dwóch bramkach to już był koniec jego występu. Cały ten schemat poszedł sie kochać. A stało sie tak dlatego że Messi wykonywał za wszystkich 90% roboty i reszcie to pasowało. Ale jak go wyłączyli to nagle presja spadła na resztę i zaczęło sie palić pod dupą to wtedy zaczęliśmy mieć kłopoty. Teraz pytanie kogo to jest wina, czy reszty gwiazdorów którzy wyręczają sie Messim, czy może samemu Messiemu też to pasuje? W 14/15 jakoś potrafił pójść na bok ataku i stać się najważniejszym ale trybikiem działającej maszyny. Teraz znowu chce robić za wszystkich.

1

@sebo939 w 14/15 było MSN i każdy młodszy. Oczywiście jak wiek Messiego nie dotknął tak bardzo to np u Suareza, Busiego czy Ivana bardzo dał o sobie znać i spadek jakości u nich jest diametralny porównując ich do sezonu 14/15.

0

@Coutinho007 Dlatego niestety ale uważam że miejsce Messiego jest na środku ataku, wtedy jego braki dotyczące gry w obronie będą najmniejsze. Z tym że na bokach ataku potrzeba wtedy bramkostrzelnych napastników którzy będą pomagać w obronie. Ewentualnie 4-2-3-1 z Leo na 10, dwóch bocznych pomocników/skrzydłowych po bokach zasuwających w ataku i w obronie i dwóch środkowych pomocników box to box i w obronie gramy 4-4-2. Wtedy będziemy mieli jako taki balans. W 4-3-3 z Messim na prawej oznacza znowu lej na prawej stronie, któremu zaradziłby jedynie Alves lub Carvajal w swojej najlepszej formie w życiu.

« Powrót do wszystkich komentarzy