- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1612 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
5
Walicie czy nie?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1612 Culés
0
Najlepiej jakby w ogóle zniknęli z powierzchni ziemi. Jak widzę gdzieś przypadkiem instagramowe posty, albo ludzi naklaniajacych do zarabiania w internecie, to jasny szlag mnie trafia xD
https://www.donald.pl/artykuly/hp55PNZ5/inflacja-influencerow-znacznie-spadlo-zaufanie-i-zaangazowanie-fanow-badanie-mobile-marketer
1
@kerouac I tak najlepsze są te typy co dzwonią na numer firmowy bo MÓJ numer został wylosowany i mam odebrać mikser w Zielonej Górze.
0
@MesQueUnClub_87 hej, jestem influencerem i śledzi mnie kilkanaście tysięcy fanów. Proponuję współpracę: dajesz zielone, a ja robie zdjęcie twojego profilu i wrzucam na instastory.
0
@kerouac Tego jeszcze nie widziałem, ale z tego co czytam to ociera się o grubą żenadę.
0
@MesQueUnClub_87 to zobacz to: coś nie moge skopiować odpowiedniego linka. Jest na tej stronie temat o wyludzaniu drinkow na openerze xd
0
@kerouac Akurat w internecie naprawdę można zarabiać. Trzeba tylko odpowiednio szukać. Na wypełnianiu ankiet czy klikaniu w reklamy się nie zarabia xd
0
@Nano22 to wiadomo, znam ziomka, który na glupocie innych (mlm i inne drabinki) dorobil sie domu na Cyprze. Ale nie przepadam za takim wykorzystywaniem ludzi i wciskaniem ściemy.
0
@kerouac Akurat mi chodziło o bardziej legalne i akceptowane moralnie sposoby :P Sam również jestem sceptycznie nastawiony do mlm, choć faktycznie można się na tym dorobić.
0
@Nano22 a jakie np?