La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1553 Culés

31

Ale fajnie się śpi jak nie ma takich upałów. Żeby tylko pogoda nie popadła ze skrajności w skrajność - lepiej żeby w nocy nie było przymrozków.

1

@BigShaq
Nie będzie. Raczej niemożliwe. W połowie maja był u mnie ostatni przymrozek. :)

0

@hefaj6 też tak sądzie. To tak powiedziałam z przymrużeniem oka. Chociaż w nocy już jest czasem mniej niż 10 stopni.

5

@hefaj6 A właśnie, że dwie noce temu odnotowano -1,3 st. C w Jakuszycach k. Szklarskiej Poręby. Jest to możliwe

0

@hefaj6 Chyba że mieszkasz w Jakuszycach w dolnośląskim. Tam w nocy ze środy na czwartek było -1,5*C

0

@Tasde
O kurcze nie spodziewałem się że może być aż tak zimno w lipcu u nas w kraju. Jak na razie lipiec chłodny.

1

@BigShaq Za chłodno jest przynajmniej u mnie. Gdyby było 23, 25 stopni to byłbym w pełni usatysfakcjonowany, oczywiście w dzień a w nocy jak jest chłodniej to fajnie się zasypia, to fakt:))

4

@BigShaq fajnie to się śpi jak nie trzeba rano wstawać, a czy zimno, czy gorąco to już sprawa drugorzędna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: