La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2306 Culés

123

Ok, super, że zdaliście - wiadomo, jakiś papierek wpadł ale przestańcie spamić pojedynczo ile kto miał % z każdego "przedmiotu" na maturze. I tak życie pokaże wam, że nie użyjecie nic czego się w tej szkole nauczyliście :)
Miłego dnia.

42

@Deraxium Daj się ludziom pocieszyć chwilą. Chyba nie ma w tym nic złego, a to w końcu jest La Rambla :)

7

@KamQiX ok ok ale chyba 15 wypisów na La Rambli jeden pod drugim ile kto miał %... spam totalny jeden pod drugim

10

@Deraxium komuś ty chyba matura nie poszła kilka lat temu xD

4

@Deraxium Dokładnie to samo miałem napisać. Na uczelnie przychodzą różni studenci z tzw. złotymi indeksami z najlepszymi wynikami z matur a odpadali już na pierwszej sesji xDD

7

@Deraxium Wolę już coś takiego w dzień ogłoszenia wyników matur, niż codzienne pisanie tego samego o Neymarze.
Poza tym jak mają pisać niepojedynczo?

1

@kempnou Poszła z paluszkiem w pewnym miejscu i z perspektywy czasu po prostu nie widzę co w tym takiego było spektakularnego bo i tak to gówno za przeproszeniem Ci robi w życiu chyba, że chcesz być lekarzem i tu studia są must have :)

17

@Deraxium No i czy ten "spam" w czymś przeszkadza? Gdyby tych komentarzy nie było to byś znowu musiał czytać, że Neymar już w Barcelonie, ale jednak jeszcze nie i że Griezmann też w Barcelonie, ale jeszcze nie do końca. Już wolę poczytać o wynikach matur i cieszyć się szczęściem innych :)

8

@Deraxium Ty chyba masz smutne życie, że takie rzeczy ci przeszkadzają. Niech się cieszą

0

@Deraxium No jak mieszasz cement na budowie, sprzątasz, albo pracujesz na kasie, to faktycznie nie użyjesz tej wiedzy ze szkoły XD
Chociaż też bym polemizował.

0

@kylo12 Myślę, że obsługa informatyczna firm ma się nijak do twojego cementu. Nie mierz każdego swoją miarą prostaku :)

1

@Deraxium no jasne że Matuta o niczym nie świadczy, ale nie chce mi się wierzyć, żebyś miał takie samo zdanie gdy poznałeś wyniki swoich egzaminów;) więc daj się chwilę pocieszyć ludziom

4

@Deraxium Wiadomo, że matura to tylko papierek, ALE

Może i zdałeś maturę z "paluszkiem w pewnym miejscu", jednakże nie pamiętasz chyba, jakim stresem dla niektórych jest matura. Przez bite trzy lata całe grono pedagogiczne wpi*rdala Ci do łba, że jesteś tylko osłem, za 5 minut jest matura, a Ty dalej jesteś tylko osłem, ba, w dotatku takim, który nic nie wie. Uczysz się za dnia, po nocach, etc.

Niby napisałeś już egzamin, ale jeszcze nie wiesz czy w ogóle zdałeś, więc stres może trwać nadal. Ogłoszenie wyników to moment głębokiego oddechu, po tym, jak zdejmują z Ciebie ciężki głaz, ale co Ty tam możesz wiedzieć, w końcu zdałeś maturę z "paluszkiem w pewnym miejscu".

Wiadomo, nie jest to największy stres, jaki w życiu nas spotka, to pewne, ale...
Nie mierz innych swoją miarą, prostaku, grzecznie zamknij buzię i daj innym się cieszyć ;)

3

@Deraxium haha i nic z edukacji zdobytej w życiu Ci się teraz nie przydaje? Właśnie prostactwem jest takie głupie gadanie, chyba, ze ta obsługa to podłączanie monitorów i instalowanie excela XD

5

@Deraxium Nie ma to jak kogoś młodego kto jest z siebie zadowolony dołować i demotywować, bo musisz trochę więcej przeskrollować żeby się dostać do cennych newsów o Neymarze.

0

@NGTRX Bo wmawia im się nie wiadomo co a później dostaje takiego stażystę "do pomocy", który nie ogarnia podstawowych rzeczy albo dajesz im czynności do wykonania, których naprawdę nie da się skepczyć po czym oni nie wiedzą jak to wykonać albo wykonują to w katastrofalny sposób. I tu nie chodzi o wiedzę nawet tylko mówisz, żeby gdzieś wykonać kopię czegoś przed robieniem czegoś albo nie trwać czegoś na siłę po czym widzi się jak łapami rwą obudowę laptopa i mówią, że przecież robią delikatnie :v Żyją w beztrosce a później nie potrafią się zderzyć z rzeczywistością. Kolega z serwisu i nawet mówi, że ludzie z technikum na praktach nie potrafią przelać IPA z 5L baniaka do małej buteleczki z atomizerem prawidłowo bo zamiast wziąć lejek albo lać tak, żeby do buteleczki mniejszej coś przelało to oni leją na pełnym obrocie i połowa 5 litrowego baniaka ląduje gdzieś na ziemi, w umywalce - jak można tak takie rzeczy kaleczyć.

0

@Deraxium Nawet jeśli rzeczy,których nauczyłeś się liceum nie przydają Ci się bezpośrednio w pracy to sprawiają,że nie jesteś głąbem po prostu i masz jakieś pojęcie w różnych sprawach,dzięki czemu nie staniesz się pośmiewiskiem z powodu braku elementarnej wiedzy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?