- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1766 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
16
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
macio_944
35
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Alan_fcbfan
0
Czysto hipotetyczny scenariusz typu gdybanie: Messi dzwoni do Lapcia, że mu po MŚ smutno, czuję... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1766 Culés
47
Genialny pomysł!
0
@macio_944 haha :)
0
@macio_944 i po co propaganda ma tej stronie?
2
@macio_944 Udostępnianie artykułów i grafik Wybiórczej powinno być karalne.
18
@Dawid1996NL
Co proszę? Jaka propaganda? :D
0
@Dawid1996NL A tak dla żartu
10
@Koors
Przepraszam, już więcej nie będę. Zaraz dla równowagi wrzucę coś z Niezależnej.
0
@Lovalo zaraz tu będzie gownoburza, która ze stron ma rację.
0
@Dawid1996NL Żadna nie ma racji.
1
@Dawid1996NL
Ani Wyborcza, ani ta druga strona typu Niezależna nie ma racji. Mam nadzieję, że pomogłem rozwiązać ten trwający od wielu lat konflikt Polaków :)
22
@macio_944 http://howvaccinescauseautism.org
tutaj jest bardzo dobrze opisane w jaki sposób szczepionki wywołują autyzm, polecam
0
@karci0 jak smiesz rozglaszac takie teorie niczym nie poparte ! Przeciez karyny dobrze wiedza, i widza co szczepionki robia z bombelkami ! a takie bezdzietne lambadziary to tylko w laboratoriach siedza to co one moga wiedziec. Na przyklad jedna zaszczepila dziecko i nie chodzi bo jest przeziebione, i ma katar, a karyna nie zrobila tego i jej dziecko normalnie chodzi ! ha szach mat propagandysci !