- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1201 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
23 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1201 Culés
2
Oby Barca nie zdecydowała się wziac Alvesa, ani Filipe Luisa, bo nam potrzeba prawdziwej konkurencji, a nie zawodników którzy tak naprawdę dorabiaja sobie tylko
8
@Chwytliwy ciężko o konkurencję dla Alby za nieduże pieniądze. Luis jako zamiennik swoje by zrobił. Żaden Grimaldo raczej nie będzie na ławce siedział.
9
@Chwytliwy Przecież Alby nikt nie wygryzie przez jeszcze najbliższe 2 lata, więc Luis nie byłby złym wyborem.
10
@Chwytliwy Alves jakby przyszedł to nadal by było Alves >>>>>>>>>>>> Roberto >>>>>>> Semedo.
1
@Chwytliwy płacić ogromne pensje 33 i 35 latka przy naszej sytuacji to byłoby niezrozumiałe.Razem zarabiają 12 mln eur w Atletico i PSG,nie wiem czy zgodzili by się obciąć to przez pół.
0
@DonAndresFCB aha, czyli znowu z ręką w nocniku i zajezdzanie alby, nie wspomnę o sporej pensji dla Luisa, nie dzięki, nam trzeba zawodnika który wywrze presję i będzie rywalem, Real kupił Mendyego, to my odpowiedzmy podobnie, ale firpo
0
@Bambus150400 digne gdy był to nie był etatowym ławkowiczem, także taki firpo który jednak bardziej tutaj pasuje tymbardziej nie powinien być
0
@IronSanHybrid no i? Nie trzeba nam i tak daniego, tylko trzeba nam porządnego prawego defensora, albo postawienie na Wague
3
@Chwytliwy Kupili Mendyego bo Marcelo obniżył loty i jest już słaby. Powiedz mi kogo Real miał na LO gdy Marcelo był w TOP3 lewych obrońców na świecie? Gdyby Brazylijczyk dalej był w formie Mendyego w Realu byśmy nie zobaczyli.
0
@DonAndresFCB no i? Alba też drugą połówkę miał średnia, dla mnie brak rywala na lewej stronie będzie żałosny, znowu zajezdzamy Jordiego, a jak mamy zamiennik, to z Atletico, a tym graczom niezbyt ufam