- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 800 Culés
Gorące dyskusje
Verore
1
Co sądzicie o pomyśle, w którym piłkarze i kluby piłkarskie przeznaczaliby obligatoryjnie 5... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Kozinho.
8
Kurka, chyba jestem jedynym Polakiem z pokolenia lat 90, który nigdy nie odpalił Gotika :v
27 odpowiedzi
Luciano99
22
Na zmianę tematu już po razu drugi mój Tybetański Mastif, który specjalnie ma tak zakryte... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 800 Culés
1
Tak się zastanawiam (oczywiście z ciekawości), czy w sklepach chemicznych można kupić pierwiastki radioaktywne typu polon? Wiadomo, że jest to bardzo niebezpieczne, ale czy klienci mogą kupować to na własną odpowiedzialność?
22
@AdrianGajewski2005 Adrianku nie kombinuj, masz wakacje to korzystaj z nich bezpiecznie.
0
@AdrianGajewski2005 Znalazłem artykuł z 2006 roku, że jest firma w USA, która sprzedaje próbki pierwiastków promieniotwórczych, ale w ilościach absolutnie śladowych, niewidocznych gołym okiem.
7
@AdrianGajewski2005 zamach na panią od matmy?
0
@AdrianGajewski2005 na posiadanie substancji promieniotwórczych potrzeba zgłoszenia lub zezwolenia Prezesa Państwowej Agencji Atomistyki zgodnie z ustawą Prawo Atomowe. Na ilości poniżej progów wymienionych w tej ustawie( wyrażonych w aktywności lub stęzeniu aktywności) zgłoszenia lub zezwolenia nie potrzeba.
3
@AdrianGajewski2005 jest mozliwosc kupic cyjanek, super zamiennik do cukru mozesz 3 łyżeczki do herbaty wsypać
0
@AdrianGajewski2005 muszę się spytać, ty jesteś normalny?