La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1516 Culés

konto usunięte

24

Co do Neymara, czy nie zastanawia was taki fakt, że mimo jego odejścia najważniejsi gracze jak Messi, Suárez czy Piqué wciąż trzymają z nim kontakt i żyją w przyjacielskich relacjach?

Wielu kibiców obrzuca go epitetami za opuszczenie Barcelony, a ci goście wręcz przeciwnie, wypowiadają się nadal o nim bardzo pochlebnie, a oni z pewnością wiedzą znacznie lepiej co się wydarzyło i znają szczegóły tej całej historii jego przejścia do PSG.

Dlaczego więc mimo tego wszystkiego zawodnicy chcą powrotu Neymara da Silvy Santosa Júniora?

Czy są tak naiwni, krótkowzroczni, głupi czy może jednak wiedzą, że Neymar to tak naprawdę fajny chłopak z wciąż ogromnym talentem, który może wiele Barcie dać, a który się pogubił w życiu i należy mu pomóc, a Barcelona to najlepsze miejsce do tego?

1

@fajny_football Nareszcie inteligentny komentarz

0

@fajny_football Są przyjaciółmi Neymara, więc zdziwiłbym się jakby zerwali z nim kontakt, bo zmienił klub.

konto usunięte

8

@fajny_football Tak naprawdę fajny chłopak, który pozwał nasz klub i anulował socio? xDDDDDDD

3

@fajny_football po prostu patrzą na to z takiej perspektywy, że ich kolega zmienił pracę. Nie można tego porównywać do perspektywy kibica.

0

@fajny_football Bo oni maja bardzo mocna pozycje w druzynie. Wydaje mi sie ze Valverde jest im na reke bo nie burzy hierarchii ktora tworza gracze po 30-ce w Barcy. Dlatego nikt nie kupuje rywala dla Suareza, klasycznej 9-ki bo to przyjaciel Messiego. Zarząd musi kombinować, może z Griezzmanem bądź Neymarem. Po za tym Messi, Suarez i Neymar są z Ameryki Południowej A Pique ma kobietę latynoske. Może też dlatego się dogadają. Real zrobił mądrze z Hazardem. Belg jest dużo wartosciowszy niż Neymar (nie ma żadnych skandali a gra dobrze) ale niestety jego serce jest białe. My mamy kolesiostwo w szatni.

0

@fajny_football Sam kiedyś o tym pisałem. Jak taki Messi zupełny introwertyk i jeden z największych kibiców Barcelony. Zaprzyjaźnił się z Neyem i chciałby jego powrotu, to to rzeczywiście musi być spoko koleś. Co innego interesy samego zainteresowanego. Wierzycie w szacunek do klubu i miłość, a Messi zarabia swoją drogą najwięcej na świecie. To już nie poddaje wątpliwości jego przywiązania do barw? Prawda jest taka, że każdy zasługuje na drugą szansę, a Ney jest szyty na Barcę i mówię to jeszcze od jego gry w Santosie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: