La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 983 Culés

54

Pluł na was, obsikał ciepłym moczem, wypróżnił się i potem to jeszcze przyklepał, a wy chcecie jeszcze raz... Ten chłopak im starszy, tym większe siano ma w głowie. Wierzę, że mógłby się zmienić, ale nikt mi tego nie zagwarantuje. Jego ostatnie kontuzje też nie napawają optymizmem. Niestety według mnie jest więcej przeciw niż za.

2

@Gappeq Bóg wszystkim daje szansę , Neymar zrobił wiele dla naszego klubu i takową szanse powinien dostać.. może wydorosleje.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

2

@Gappeq no i co mam plakac boze to tylko futbol nie zyje nim na codzien a jestem kibicem barcelony prawie 20 lat i neymar bylby niesamowitym wzmocnieniem i w koncu by wrocila messiemu radosc z gry :)

5

@Gappeq Zapomniales dodac, ze zamordowal jeszcze wiele osob, przechodził na czerwonym swietle i odpowiada za wszystkie kataklizmy na swiecie.

1

@wierbafcb Jest zdaje się punkt regulaminu na takie kaleczenie języka.

0

@kkbarca Zwłaszcza tym, co umierają przy porodzie.

3

@Gappeq kto cie opluł ? mnie nikt. Koleś normalnie odszedł z klubu bo chciał i mógł to zrobić. Taką podjął decyzję. To, że w perspektywie czasu okazuje się, że złą ? No nie wszyscy są tacy idealni jak ty i wybierają w życiu tylko to najwłaściwsze ... niektórzy się mylą. Wiem możesz nie wierzyć, ale tak jest.

Komentarz usunięty

0

@wierbafcb Poważnie. Można cię spokojnie zgłosić.

0

@Persyfl no spoko jakos mnie to nie rusza XDD

0

@Ares! Założenie sprawy sądowej o niewypłaconą premię uważasz za w porządku? Klub dał mu wszystko, a gość się tak odwdzięcza? Jaką masz pewność, że nie zrobi tego ponownie? Śmieją się z niego na całym świecie ale cules chętnie przyjmą go z powrotem bo Barca ma nóż na gardle, bo nie wygrała od 4 lat CL i wspaniały Neymar ma jej to zapewnić... Jestem niemal pewny, że u nas będzie odpier@%$^& tak samo jak w PSG. Ja nie widzę u nas miejsca na jego gwiazdorstwo.
BTW, skoro w PSG dostaje 30 mln € to ile zażyczy sobie od Barcy? Czyim kosztem, skoro nasza drabinka płacowa jest już prawie przekroczona?

0

@kkbarca wymień mi Brazylijczyków, którzy prowadząc taki tryb życia jak Neymar grali na światowym poziomie po 30 roku życia?

0

@wierbafcb To dodaj więcej "XD" dla pewności.

2

@Gappeq a Ty jakbyś nie dostał wypracowanej premii to z miłości do pracodawcy po prostu byś to olał prawda ? Barca dała mu wszystko ? Sorry to nie Messi. Ney przychodził tu już ukształtowany. Nie wychował się tu. Nie idealizuj za bardzo klubu. Przede wszystkim SZATNIA chce Neymara. Ty możesz nie chcieć, ale jego kumple chcą z nim grać bo jakby było inaczej to nie byłoby w ogóle tematu. Nic nie wiesz, nic nie rozumiesz kierujesz się jakimś psedo honorem, że jak już ktoś odszedł to wrota są zamknięte. Stary to figo. Inne czasy inni ludzie. Ney tu pasuje i ja chciałbym znów oglądać jego magię

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

0

@Gappeq sprowadzasz dyskusje do rynsztoku ze swoim słownictwem i zasadniczo to ostatni mój post + raport.

Nie płacenie podatków ? - Messi dostał za to samo wyrok
Symulki - Bo Suarez czy Busi są święci, ale co ja tam wiem :)
Bójki z kibicami ? - Serrio ? To bym jeden klaps, ale fakt niegrzecznie
Oskarżenia o gwałt ? - Nie pierwszy nie ostani w tym środowisku ( bez potwierdzenia ) Każdego gracza z Barcy można by oskarżyć, ale bez wyroku to sobie może....

A rozumiem , że ty Grizmana ze swoją filmową szopką przyjmiesz z otwartymi ramionami. Naprawdę nie ma sensu komentować. Jesteś kompletnie stary nieobiektywny i pełen nienawiści. . Nie potrafisz spojrzeć trzeźwo na sprawę, a jedynie wyzywać. Mam nadzieje, że Ney wróci na złość tobie, a ja wtedy wrócę do tej dyskusji :) Dyskusje też trzeba umieć prowadzić. Nie pozdrawiam

0

@wierbafcb Miałem napisać, że chociaż z szacunku do pozostałych kibiców wypadałoby stosować się chociaż do ogólnych norm językowych, ale widzę, że chowanyś przez wujka mistrza ciętej riposty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 kichson 103 pkt
2 bartek00717 101 pkt
3 barcabarca127 99 pkt
4 IRbaboon 99 pkt
5 Ja Cule 99 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Na kiedy powinno zostać przełożone El Clasico?