La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1611 Culés

19

Powiem wam że całe życie mieszkam na wsi, nie takiej typowej ale jednak na wsi. Teraz 3 rok studiuje w Krakowie, ale dopiero kilka miesięcy mam mieszkanie na takim typowym osiedlu. Teraz wiem jakie to wkurzające gdy otwieram okno w nocy żeby przewietrzyć a Sebixy puszczają całą noc jakąś muzykę i drą ryja do 4:00 rano. Wcześniej tylko się naoglądałem tych memów z sebkami i głośnikami bluetooth a teraz od kilku tygodni noc w noc mam darmowe koncerty.

0

@Elosek Sebixy rządzą się swoimi prawami.

0

@Elosek współczuję mieszkam też w Krakowie dwa lata już (2rok studiów) i mam identyczną sytuację.

1

@Elosek trzeba zadzwonić na policję za zakłócanie ciszy nocnej i może przestaną

1

@Elosek współczuję - ja praktycznie przez całe życie mieszkałem w blokach i później na studiach takie rzeczy mi nie przeszkadzały, ale jak ktoś jest wychowany na wsi gdzie jest cisza i spokój, to rzeczywiście może mieć problem z przestawieniem się.

1

@czesctuam w prawie polskim nie istnieje coś takiego jak cisza nocna

0

@Elosek ja mieszkam w akademiku i jedynym sposobem są stopery do uszu :)

0

@MesQueUnClub22 innym, podpalenie.

0

@Avada Kedavra art. 51 kodeksu wykroczeń

0

@JokeRTS to są ogólne zaklucanie spokoju przez dźwięki, co nie zmienia faktu ze nie istnieje w prawie nic o ciszy nocnej

0

@Avada Kedavra ale zakłócanie spokoju i o to mi chodzi. Sam kiedyś dostałem mandat i byłem na posterunku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

kibice Dumy Katalonii mogli po raz pierwszy obejrzeć nową gwiazdę drużyny - Ronaldinho Gaucho w koszulce Blau i Grana. Oficjalna prezentacja Brazylijskiego magika futbolu przyciągnęła na trybuny jego nowego domu, Camp Nou aż 30 tysięcy fanów, chcących podziwiać swojego idola. Po pokazaniu kilku nieprzeciętnych tricków z piłką, El Crack Total zabrał się za rozdawanie setek autografów.

Patrick Kluivert odszedł z FC Barcelony na zasadzie wolnego transferu do Newcastle United.