La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 237 Culés

1

5

@Socjopata Od dawna powinno być oko za oko, jedyny sposób na wyplewienie tych chwastów.

1

@vangoor Nigdy się tego nie wyplewi niestety

2

@MesQueUnClub_87 Przynajmniej ograniczyłoby, a nie takiego zwyrodnialca jeszcze utrzymywać do końca życia z pieniędzy podatników.

4

@Socjopata tragedia, młoda wyszła wczoraj do szkoły a będą dziś okazywać zwłoki rodzicom. Niech ludziom pokażą jak typ wisi

3

@snoopdegie Powinno być ukamienowanie. Ludzie by sobie ulżyli a następny idiota by się po prostu bał krzywdzić innych. Później gromadzi się w społeczeństwie nienawiść do indolencji karania takich chwastów i człowiek człowiekowi wilkiem na każdym kroku.

1

@sokot No dokładnie, humanitarnosc i tolerancja na wszystko wykończy naszą rasę. Kiedyś to była rozrywka dla ludzi, przychodziło się na rynek i oglądało się egzekucje. Ludzie mieli show a śmieci było mniej. Noi tak jak mówisz, na następny raz taki majciarz czy morderca się dwadzieścia razy zastanowi czy na pewno chce zdychac w meczarniach ku uciesze ludu

1

@snoopdegie Dokładnie i ciśnienie z narodu schodziło od razu, można powiedzieć w kontrolowanych warunkach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 kichson 103 pkt
2 bartek00717 101 pkt
3 barcabarca127 99 pkt
4 IRbaboon 99 pkt
5 Ja Cule 99 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?