La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 504 Culés

20

Zdarza się i tak, ale cóż poradzić. Nie można strzelać za dużo goli, nie można celebrować 10 bramki. Malkontenci i politpoprawnosc. Na szczęście same Tajki są zdrowe psychicznie i jak przyznają to była niesamowita lekcja i wspaniałe doświadczenie z którego pewnie wyciągną wnioski na przyszłość. To jest sport.

0

@krzychu1526 a i tak najlepsze jest to, że gdyby bramkarka Tajek była na poziomie choćby bramkarza z naszej A-klasy, to z tych strzałów byłoby maxymalnie 2-0

0

@mindbender84 Laska ma ze 155 cm. Pewnie z braku laku i hobbistycznie broni. Poza tym Amerykanki często wychodziły przy tych bramkach na czystą sytuację.

5

@mindbender84 Niestety, z całym szacunkiem do Pań, bo na pewno dają z siebie wszystko, ale piłka nożna kobiet to komedia, ciężko się to ogląda.

« Powrót do wszystkich komentarzy