La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1379 Culés

Zdarza się i tak, ale cóż poradzić. Nie można strzelać za dużo goli, nie można celebrować 10 bramki. Malkontenci i politpoprawnosc. Na szczęście same Tajki są zdrowe psychicznie i jak przyznają to była niesamowita lekcja i wspaniałe doświadczenie z którego pewnie wyciągną wnioski na przyszłość. To jest sport.

@krzychu1526 a i tak najlepsze jest to, że gdyby bramkarka Tajek była na poziomie choćby bramkarza z naszej A-klasy, to z tych strzałów byłoby maxymalnie 2-0

@mindbender84 Laska ma ze 155 cm. Pewnie z braku laku i hobbistycznie broni. Poza tym Amerykanki często wychodziły przy tych bramkach na czystą sytuację.

@mindbender84 Niestety, z całym szacunkiem do Pań, bo na pewno dają z siebie wszystko, ale piłka nożna kobiet to komedia, ciężko się to ogląda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

rozegrano ostatni mecz sezonu 2000/01, w którym Barcelona zagrała na Camp Nou z Valencią. Jedynie wygrana dawała Dumie Katalonii awans do eliminacji LM. Mecz ten przeszedł do historii ze względu na gola na 3-2 zdobytego przez Rivaldo, który po podaniu od F. de Boera popisał się w 88. minucie fenomenalną przewrotką.

Santiago Ezquerro został oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz FC Barcelony. Zawodnik przeszedł z Athletic Bilbao na zasadzie wolnego transferu i otrzymał koszulkę z numerem "14".

Gaspar Rosés zakończył pierwsza kadencję prezydentury