La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

31

Kamil Grabara na temat konfliktu z Hajto: "To było czysto humorystyczne. Szkoda tylko, że zrobiła się z tego taka drama, a pan Hajto przy każdej możliwej okazji opowiadał głupoty. Nie wiem, w jakim stanie on wtedy jest, ale opowiada ludziom, że ja go przepraszałem jeszcze na lotnisku w Portugalii, a taka sytuacja nie miała miejsca. Rozmawialiśmy, ale nie padły słowa: "przepraszam, panie Tomaszu". Jak masz z kimś konflikt, rozwiązujesz go i podajecie sobie ręce. Tak też zrobił pan Hajto. Jest starszy, szacunek mu się należy niezależnie od jego życiowych perypetii. Nie rozumiem jednak tego, że później opowiadał różnym ludziom głupoty. Trochę przykre, że dorosły facet musi sobie łechtać ego takimi głupotami." [FootTrack]

11

@BarcaInfo Hajto jest w TV, bo to ziomek Borka, nic poza tym.

1

@BarcaInfo szanuje Grabare za szczerość

konto usunięte

4

@vangoor Były czasy że Borek bujał się po klubach z chłopakami od Engela a oni wszystko mu stawiali. Teraz przyszła zapłata za stare czasy, życie...

0

@Janiama A My musimy tego wysłuchiwać...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?